Comentarii (9)
Sirius Garfield  •  07 Ianuarie 2019, 17:42

Adică vreo 1500 aproximativ pentru toți ( daca merita ! ) da nu cred că fac toți banii ăștia!!!

gazistu  •  06 Ianuarie 2019, 16:52

Daca nu primim banii ceruti, nui bai, ramam la Medias!

Abigail Laslas  •  06 Ianuarie 2019, 15:45
Postat de paul801 pe 06 Ianuarie 2019, 15:41

pai cam asa cum a ajuns un infractor sa se erijeze in patronul Stelei, desi n-a aratat nicun act nimanui, niciodata .Va meritati soarta , ***!

Patronul e ala care da bani, bai lampa

Abigail Laslas  •  06 Ianuarie 2019, 15:41

800.000 grasul de Fortes? Ia-l pe Tsoumu, ca are vâna și se baga la mine. Și nu cred ca cere Hstdt o avere pe el.

paul801  •  06 Ianuarie 2019, 15:41
Postat de alexandru.popescu pe 06 Ianuarie 2019, 14:55

Gaz Metan să-și țină jucătorii, că n-avem nevoie de ei. A ajuns amărâta aia de zonă industrială vreo Copacabana??

pai cam asa cum a ajuns un infractor sa se erijeze in patronul Stelei, desi n-a aratat nicun act nimanui, niciodata .Va meritati soarta , ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

star_bucharest  •  06 Ianuarie 2019, 15:05
Postat de gido pe 06 Ianuarie 2019, 14:37

abureli sunt aberatiile pe care le spune jiji... daca jiji dadea pe cristea 2 euro , administratorul financiar trebuia obligat sa accepte? cei din conducerea gazului pot veni ca argumentul ca daca il transfera pe cristea se pierde sansa de playoff, si deci pierderea de bani printr-o clasare slaba ... diferenta de un loc in liga inseamna aproape 200000 euro

complet fals. nu poti sa il convingi cu asemenea prostii pe aun administrator. ce 2 euro visezi? 100 de mii. sau gratis la vara. ca playofful nu vad cum l-ar mai putea prinde gaz metan. ce crezi ca zice admnistratorul?

alexandru.popescu  •  06 Ianuarie 2019, 14:55

Gaz Metan să-și țină jucătorii, că n-avem nevoie de ei. A ajuns amărâta aia de zonă industrială vreo Copacabana??

gido  •  06 Ianuarie 2019, 14:37
Postat de star_bucharest pe 06 Ianuarie 2019, 14:01

abureli. aia sunt in insolventa,daca primesc bani pe ei,trebuie sa accepte. daca nu,gratis la vara,simplu.

abureli sunt aberatiile pe care le spune jiji... daca jiji dadea pe cristea 2 euro , administratorul financiar trebuia obligat sa accepte? cei din conducerea gazului pot veni ca argumentul ca daca il transfera pe cristea se pierde sansa de playoff, si deci pierderea de bani printr-o clasare slaba ... diferenta de un loc in liga inseamna aproape 200000 euro

star_bucharest  •  06 Ianuarie 2019, 14:01

abureli. aia sunt in insolventa,daca primesc bani pe ei,trebuie sa accepte. daca nu,gratis la vara,simplu.