Alte știri din fotbal
Pancu, prima decizie aspră la CFR: „Te duci acasă! L-am scos din lot”. Ce a urmat
0
Mihai Toma, dezamăgit după ratarea obiectivului: „Ne pregătim pentru ce urmează”
0
CFR Cluj are datorii și la jucători! De când nu și-au mai primit salariile
1
Naționala are programată plecarea spre Slovacia la ora 18:00 » Surse federale: „Nu știm cine merge. Suntem șocați!”
2
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
5
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Tare de tot articolul, asta daca privesti lucrurile obiectiv. In nici un caz nu este recomandat haterilor.
Nu ma intereseaza gigi doar steaua. Csa are o clona .
Bai gasca, ciobanul are palmaresul si e exact ce conteaza la o echipa cu istorie :))) Bhouletz
Care mai e treaba? Am auzit ca anul asta playoff-ul are 7 echipe, s-a adaugat un loc...locul trompetelor ! :)
Este cu atat mai absurd sa se investeasca bani publici in trei stadioane noi pe care sa aiba loc doar antrenamente la Euro 2020, pentru ca meciurile vor fi exclusive pe National Arena. Sa reface stadionul din Ghencea cu bani publici, dupa ce armata la adus la stadiul de ruina, este o inadmisibila risipa. Ce se va intampla cu Ghencea, Dinamo si Rapid modernizate? Cine va juca pe ele daca se va percepe o chirie comparabila cu aceea de pe Arena Nationala, adica peste 20-25.000 euro pe meci??? Este o risipa pe care o tara ca Romania nu si-o poate permite. Este f bine sa avem stadioane noi, dar numai cand sunt necesare si mai ales ca rezultat al investitiei private, in parteneriat cu sectorul public, dar in niciun caz numai cu bani de la buget.
Studiul declaratiilor lui becali si ghicirea viitorului sunt hobby-urile lui de cand era mic...
chiar daca il urasti pe gigi nici nu realizezi cat de goala e viata ta fara declaratiile lui gigi. fara gigi esti un om fara idei.
nu pot sa cred cat esti de prost, maaaaaa, era vorba de adevar, , adica de ceea ce a declarat in emisiune mentorul tau spiritual...e clar, nu te duce bibilica :)
prostovane, frf a ascuns adevarul..***...si vezi sa nu lipsesti de la miting....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba tovarase tu vorbesti despre actiuni ipotetice asa cum eu as vorbi ca poate maine e sfarsitul lumii. raporteaza-te la prezent nu iti da cu parerea despre ce s-ar putea sau nu s-ar putea sa fie. pozezi in mama omida?in prezent realitatea este ca echipa lui gigi beneficiaza de punctajul aferent palmaresului. te poti raporta la prezent baiete?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.