Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, mesaj tranșant despre situația de la CFR: „Habar n-am dacă rămân” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
0
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
2
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
3
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele de start
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Un oarecare ...catalynn :)
P'ala nu il mai ia, pentru ca il are deja. Duh!!!
esti prea prost ca sa am un dialog cu tine....si asa ti-am dat prea multa atentie...sa nu lipsesti de la miting, si, ai grija sa nu cumva sa te imbraci cu pelerina primita de la caini..:)
Cei de la CSA nu au cum sa infiinteze din nou Steaua. Si chiar daca ar face-o, ar fi un club nou, nu Steaua originala din 1947. Ii lipseste continuitatea, iar palmaresul nu este o mobila pe care sa o plimbe pe unde vor ei
Nu schimba subiectul, palmaresul este la noi. Citeste articolul scris de Maria Andries sau te ia cu lesin cand spune cineva adevarul?
Multumim nea Gigi! Facem miting impresionant cu peste 500.000 de participanti nu ne temem nici de ploaie la nevoie folosim pelerinele albe si rosii si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
In mod abuziv! :))
auzi ba timm PAINE PRAJITA!
Paine prajita sa fie..
palmaresul nu foloseste decat la coeficientul uefa. uefa i-a acordat si ii acorda in continuare coeficientul lui gigi. justitia din romania nu s-a pronuntat in privinta palmaresului ci doar in privinta marcii. esti un mincinos. chiar si peluza nord a emis un comunicat zilele trecute cum ca vor sustine echipa care se va dovedi a avea palmaresul. sa inteleg ca nici un peluzist nu s-a informat de hotararea justitiei?e vorba de un document secret la care ai doar tu acces. esti varza. limiteaza-te la declaratiile lui gigi ca in privinta hotararii curtii de justitie minti cu nerusinare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.