Comentarii (35)
Dumitru Mihai  •  29 Ianuarie 2017, 19:01

Infractorul Gigi Becali, un hot care a furat statul roman.

cfrclujole  •  25 Martie 2013, 09:06

Orice, numai sa scape...:)

biid  •  24 Martie 2013, 15:18

Nu,nu sant infractori,sant CONDAMNATI,dar cu ,,staif"!!!. Condamnatii bogati sau cei cu ,,pile " ,primesc doar ,,cu suspendare". Trebuie scos din legislatie acest verdict,care este folosit ca un subrefugiu . LA PUSCARIE TOTI,,CU SUSPENDARE " !!!

demolarii  •  24 Martie 2013, 09:14

Nu vreau sa jignesc pe nimeni , dar..........pe timpurile auri avea legaturi cu arabii........prin concluzie era in atentia Securitatii. Tot atunci aparea prin jurul sportivilor stelisti, care erau, la fel ca si de la celelalte cluburi ce aveau iesire in strainatate, liantul intre Securitate si bisnitari, cei din urma cu dosar de colaboratori. Ce a urmat dupa Revolutie poate fi incadrat la subminarea economiei nationale si tradare a poporului roman...........deci are dreptate....nu e un infractor de rand.........

titidinmagura  •  23 Martie 2013, 22:36

Nu, dl. Gigi Becali nu este un infractor!! Repet, dl. Gigi Becali nu este un infractor!! Dl. Gigi Becali este un NIMENI!! Dl. Gigi Becali nici nu exista!! A fost inventat, creat, clonat,,, Dar el nu exista!! El este o reprezentare, o inchipuire, o imagine - este adevarat oare ca aceasta inexistenta umana sa aiba o familie, copii, ...Ce oroare!! Incepusem sa uitam monstri ca Hitler, Stalin, Bush, etc.... Care nici ei nu au existat!!! I-am creat noi, din teama, din stupiditate....

idol  •  23 Martie 2013, 20:41
Postat de mario_seppona pe 23 Martie 2013, 19:09

stiti ce mi se pare ciudat? in colegiul unde a candidat a obtinut aprox. 65 % din voturi! cu toate astea niciodata nu am vazut pe nimeni care sa recunoasca faptul ca a votat cu infranctorul! intr o tara normala un ales aflat in situatia asta si ar prezenta demisia! asa din bun simt fara sa i ceara nimeni asta!

total de acord cu tine. dar sa nu incepem cu becali sa aplicam asta...

idol  •  23 Martie 2013, 20:40

gigi avea un pachet de bani la el pentru ca pleca la bacau dupa ce dadea cu semnatura.

ulise3223  •  23 Martie 2013, 19:41

Da expertul de la comisia juridica o lege cum ca cei condamnati cu suspendare de fapt sunt eroi ai neamului si palatul lor este un templu la care se aduc zilnic ofrande.

mario_seppona  •  23 Martie 2013, 19:09

stiti ce mi se pare ciudat? in colegiul unde a candidat a obtinut aprox. 65 % din voturi! cu toate astea niciodata nu am vazut pe nimeni care sa recunoasca faptul ca a votat cu infranctorul! intr o tara normala un ales aflat in situatia asta si ar prezenta demisia! asa din bun simt fara sa i ceara nimeni asta!

risc_mix  •  23 Martie 2013, 18:54

ba da ciobane,esti infractor.Iar faptul ca un infractor e lasat in libertate ca sa umileasca o tara cu banii rezultati din inractiuni ma intristeaza. Asta e justitia reformata de basescu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4