Alte știri din fotbal
Căpitanul Stelei a avut un derapaj pe internet, iar fanii au reacționat imediat: „E o jignire!” » Replica sfidătoare a fotbalistului
0
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii » „Centralul” i-a arătat cartonașul roșu lui Crețu
7
După două luni, Andrei Nicolescu le-a scris din nou suporterilor: „Ar fi lipsit de onestitate să spun asta”
1
Marius Baciu, după ce Gigi Becali a anunțat că schimbă sistemul la FCSB: „E o posibilitate”
2
Știri din fotbal internațional
Greu fără Guardiola » Arsenal a zdrobit-o pe Manchester City în Supercupa Angliei
0
Juventus, nouă ofertă oficială pentru Emiliano Martinez
0
Cristiano Ronaldo a făcut anunțul care zguduie fotbalul: „Au fost 25 de ani cu multe sacrificii”
0
Marian Barbu și Radu Petrescu, delegați la dueluri tari din play-off-ul Conference League
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Armatele Europei caută soldați tineri pe TikTok și Instagram și nu mai ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mecanicii români au desfăcut motorul de 380 CP al unui VW Touareg hibrid și ...
Libertatea
Uite asa pipereanul ii termina pe toti !! Inaintea de play-off incepi sa declari ca il scoti din poarta pe Tarnovanu, dupa ce tot campionatul a jucat foarte bine !! Oare ce moral va avea acest jucator in meciurile urmatoare ??
Cand te pricepi la fotbal mai spui si prostii. Sigur te face Vlad campion. Nu mai bine intri matale in poarta?
Ce caraghios acest personaj in sutana tintuita cu cruci...ar trebui sa nu mai amestece religia cu sportul.Daca el se crede mare antrenor sa nu ne mira cand o sa ajunga sa se creda Mesia!
Vlad e in ultimele luni de contract cu fcsb dupa ce a fost tinut pe banca in ultimii ani. Nu il mai intereseaza fcsb.
Florin Nita ar trebui sa fie titular la ce evolutii remarcabile are de 2 ani incoace.
Tzaca-paca, zdrang-zdrang. I-am spulberat. Aduceti-ne echipe cu care sa jucam.
Fiind sigur 100% de postul sau, in ultima perioada nu a mai aparat atat de bine, e clar.
Asta e imaginea mizeriei fecesebiste: ciobanul si crucea! Evul mediu reloaded! Cu sustinatori gen randumb, macelarul amarat, emil de la tara, dobermanul, istet/prost10, ah si carciumarul ala de john wick. :))) Cum sa nu razi ma de astia? De adunatura asta de circari repetenti rade si stra-strabunicamea! :))))
Nu are cine altcineva sa gandeasca la fcsb. Asa e construit sistemul.
Gigi, cel mai bun antrenor din liga 1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.