Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
1
Surpriză de proporții! Pe cine a ales Gigi Becali antrenor la FCSB » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
13
Știri din fotbal internațional
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Uite asa pipereanul ii termina pe toti !! Inaintea de play-off incepi sa declari ca il scoti din poarta pe Tarnovanu, dupa ce tot campionatul a jucat foarte bine !! Oare ce moral va avea acest jucator in meciurile urmatoare ??
Cand te pricepi la fotbal mai spui si prostii. Sigur te face Vlad campion. Nu mai bine intri matale in poarta?
Ce caraghios acest personaj in sutana tintuita cu cruci...ar trebui sa nu mai amestece religia cu sportul.Daca el se crede mare antrenor sa nu ne mira cand o sa ajunga sa se creda Mesia!
Vlad e in ultimele luni de contract cu fcsb dupa ce a fost tinut pe banca in ultimii ani. Nu il mai intereseaza fcsb.
Florin Nita ar trebui sa fie titular la ce evolutii remarcabile are de 2 ani incoace.
Tzaca-paca, zdrang-zdrang. I-am spulberat. Aduceti-ne echipe cu care sa jucam.
Fiind sigur 100% de postul sau, in ultima perioada nu a mai aparat atat de bine, e clar.
Asta e imaginea mizeriei fecesebiste: ciobanul si crucea! Evul mediu reloaded! Cu sustinatori gen randumb, macelarul amarat, emil de la tara, dobermanul, istet/prost10, ah si carciumarul ala de john wick. :))) Cum sa nu razi ma de astia? De adunatura asta de circari repetenti rade si stra-strabunicamea! :))))
Nu are cine altcineva sa gandeasca la fcsb. Asa e construit sistemul.
Gigi, cel mai bun antrenor din liga 1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.