Alte știri din fotbal
CFR e pe val: al doilea transfer anunțat în 25 de minute
0
Ce a declarat Ofri Arad, noua achiziție de la FCSB, pentru presa din Israel: „Când am auzit că este vorba despre Steaua București, am simțit imediat ceva special”
0
Transfer a doua zi după FCSB - CFR: l-au repatriat după un an și jumătate
0
Ca Zidane după foarfeca lui Cristiano! Supergolul de la Galați l-a uimit pe Laszlo Balint: reacție savuroasă
0
Știri din fotbal internațional
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Alexandre Pato vrea să cumpere o echipă din Anglia
0
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O fi,băi prostea!!!! Dar tu tot prost o să mori....
Ești demn de milă dacă „ înțelepciunea ta ” atâta poate să emane ...
Așa, și tot înțelepciunea mea zice că ești prost ***.Amin...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Înțelepciunea populară românească spune așa la rugăciunile tale VOCEA MĂGARILOR NU SE AUDE ÎN CERURI
De ce ați pus poza lui D.Petrescu care pare în culmea disperării ??? Și dacă este adevărată problema financiară cu MBAYE Petrescu nu are nicio treabă ca să fie așa disperat cum apare în poză . ESTE UN FEL DE BĂȘCĂLIE OBIȘNUITĂ AL GSP-ului când este vorba de CFR Cluj . Pare-se mai degrabă niște baliverne scrise doar ca ca GSP să pună în antiteză că ce RĂU ESTE LA CFR Cluj și ce LAPTE ȘI MIERE ESTE DE EXEMPLU LA FCSB
Nu te aprinde asa, gicutza! Sunt multe necunoscute aici. Faptul ca ziarul de impachetat peste il citeaza pe unul ce vorbeste pe langa subiect nu inseamna ca “paguba e chiar asa incredibila”…. Trebuie sa existe un contract, cu clauze, cu remuneratii, etc…. Alea trebuie verificate si abia apoi pus poalele-n cap.
Din articol reiese ca CFR l-a chemat, nu a venit de capul lui. Au semnat contractul și...nu era pe nicio lista. Un fel caz Jefte, dar invers. Ce se întâmplă acolo e greu de priceput.
Stilul gsp, cancan și bețișor!
E un articol tras de par construit doar din indicii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.