Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Uzbekistan - Columbia » Uzbecii debutează la Campionatul Mondial!
0
Hary Kane, direct în istorie cu dubla contra Croației: „Felicitări antrenorului, asta ne-a spus la pauză!”
0
Anglia a bătut-o 4-2 pe Croația, dar Dan Alexa vede altă favorită la Mondial: „E mult peste!”
0
Anglia - Croația e meciul începutului de Mondial! Fanii naționalei lui Kane deja visează că „trofeul vine acasă”
5
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Care minciuna, clonat cu nume de geamat?:)
Iar dau ma, peste tine?? In fine... Lasand la o parte halul in care scrii (vad ca ai o problema cu "i"-ul, ca tot iti place sa faci pe profesorul pe-aici:)) observ ca iti place in continuare sa minti, dar nu minciuni "nevinovate", ci d-alea "cu interes". Adica zici tu aici ca "FRF a oferit loc pentru FC Universitatea in L2" Nimic mai fals, mincinosule! FRF-ul, care tocmai isi "decapitase" victima, fusese OBLIGAT printr-o decizie a Curtii de Apel SA O REPRIMEASCA in competitia din care fusese exclusa, ceea ce este cu totul altceva! Nu-ti e rusine, nesimtitule, sa minti in halul asta??
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai văzut tu in comment-îl Meu ca mi-ar fi frica , ***?! Nu înțeleg cum de clampani NON stop pe aici și tu nu ai niciodată timp,bani necesari sa vii la un meci :)))) Pesemne ca ai programul încărcat și ai mai Luat ceva *** :)))) așa ceva ……
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** !!! stadion ca stadion ...v-a batut Las Fienbinti la audiente !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai bine nea ultrase vrei sa sperii copiii din galerie dar ti-e frica de jandarmi? Ce ultras de catifea esti matale?
Situatia asta e de ceva timp. O spuneai de parca azi ai fi descoperit roata, sapunul si ciorapii. mititeii nu poarta ciorapi dar tu esti un fan de tastatura, un intelectual ce naiba, macar ciorapi in picioare sa ai si tu.
Tu tine pariul ?
gesepistule, e bine sa stii si tu si restul clonelor pe care le folosesti ca fanii Universitatii Craiova se aduna in piata Mihai Viteazul iar fanii FCU se strang in centrul vechi (Piata Fratii Buzesti in scripte) .
Deci qlonatii se strâng in fata la Mercur :)))) Bine de știut :))))) Bă sa stați cu ochii in patru și sa va rugați de jandarmi sa țină scuturile sus!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.