Alte știri din fotbal
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
0
Gigi Becali a dezvăluit ultima „boacănă” a lui Tavi Popescu: „Dacă n-are minte, eu ce să-i fac?!”
0
Lacrimi și torțe: Nae Ungureanu, înmormântat lângă Ilie Balaci, în cimitirul Sineasca » Imagini emoționante: fanii și-au condus legenda din Craiova Maxima pe ultimul drum
2
Tănase și Crețu, out de la FCSB! Gigi Becali a intrat în direct și a spus totul: „Dacă îi dădea ăla o palmă, îl făcea una cu pământul!” + „Nu te agreează MM, la revedere!”
10
Știri din fotbal internațional
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
17
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Corect, dar atunci ii dai drumul sa plece, nu te mai bazezi pe el si in niciun caz nu te milogesti si nu-l ameninti cu cine stie ce replesalii. Pentru ca pe el o sa-l doara in *** si tu ca patron pierzi bani la greu si-ti risti afacerea pentru o ambitie prosteasca!
Ştie ceva fotbal, dar e greoi, e lent, chiar dacă, pentru campionatul nostru, pare un jucător de top. Să plece! Decât cu un ştift în echipă, mai bine cu nişte bani în cont! Negoiţă să-l mulgă pe Becali de nişte bani, să-şi scoată cheltuiala şi încă atât cât se estimează necesar şi... ducă-se învârtindu-se! O să fie un cameleon în lână de ***! Mare scofală!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Il vrei la bragadiru?
ai putina dreptate, insa, acel angajat o sa-l doara in basca de ...productie stiind ca urmeaza sa plece ,vezi atitudinea lui gnohere de la meciul amical cu bulgarii
Exact asta a urmarit si Gigi. Ce usor pun botul unii la prostiile unuia care a crescut intre ovine. Asta e nivelul...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Militienii raman militieni, pana la urma o sa scape Gnohere din cloaca aia de securisti
voi chiar puneti botul la gainile bete din presa?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e prostie curata! Niciun patron din lume nu procedeaza asa; chiar daca stie si a fost anuntat ca angajatul intentioneaza sa plece la o alta firma concurenta il foloseste pana in ultima zi de contract. Altfel da faliment! Gandeste-te ca Gnohere va sta in tribuna si va fi platit cu aia 6000 de euro lunar ca sa taie frunza la caini. Astia sunt bani aruncati pe fereastra! In zece luni ar insemna o gaura in bugetul lui Dinamo (cu taxe la stat cu tot) de peste 100000 de euro! Asta in conditiile in care l-ar putea vinde acum cu 600 sau chiar 800 de mii. Daca vreodata iti vei depasi conditia umila de simplu suporter si vei deveni patron, chiar si al unei simple tarabe din piata, o sa-mi dai cu siguranta dreptate!
nici macar la Dinamo 2 nu trebuie trimis. Trebuie trimis in tribuna si sa stea acolo 1 an de zile sa nu poata sa faca nici macar 1 antrenament. Sper ca asa o sa-i faca. Sa se razbune pe el cit mai tare ca sa simta jagardeaua. Nu are nici o importanta daca Dinamo nu mai da 1 gol de acum inainte asta trebuie distrus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.