Alte știri din fotbal
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
5
Știri din fotbal internațional
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
A vorbit selectionerul -))
Lobont a fost un portar bun dar hai sa nu-l ridicam prea mult in slavi.Ok,a fost la Ajax titular cand a ajuns in semifinala UCL,a mai fost pe la Fiorentina ... Dar saracul n-a scapat de Stekelenburg nici la Ajax,nici la Roma.Ala cred ca d-aia nu s-a retras,poate il mai "prinde" o data.Sutul lui Gravesen ce efect a avut in directia portii aparate de el in Romania-Danemarca 2-5?Parerea mea este ca Tatarusanu a fost cel mai bun portar roman in ultimii 30 de ani.Daca avea iesiri bune pe centrari si o tehnica mai buna de pasare-degajare,era la Barcelona sau Real.Insa a ajuns doar la Milanul care nu mai e ce a fost si e doar solutie de rezerva
Lobont a fost portar?! Pfoaa! Senzational! Iordache,Moraru, Cristian,Lung,Duckadam,Stelea,Prunea si altii au fost 5 clase peste el. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prietene, nu îți da nimeni salariu de 1milion pe an pentru ca nu ai valoare. Probabil ca Lobonț a fost cel mai bun/complet portar pe care l-am avut. Tatarusanu are 1,98m, iar Lobonț 1,85m și cu toate astea ieșea mai bine pe centrări decât toți portarii pe care i-am avut din 1980 încoace.
Daca a ajuns si asta sa dea lectii ... a jucat 5 ani si a stat pe banca 15 ani. I-au placut mai mult banii de la Roma ca rezerva eterna decat sa plece si sa joace la o echipa mai de valoarea lui.
Rudonja :( lasa lobby ca nici tu nu erai zeu pe centrari. Clar peste A Vlad dar cam la acelasi nivel cu Tatarusanu.
Iooooiiiii....de asta ai luat 2 boabe la Bistritza de nu mai stiai pe unde sunt dungile. Nea Jean nu avea timp de dungi :))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.