Comentarii (27)

Danut Ognean  •  08 Noiembrie 2019, 19:24

aberati gigiste

steaua1986.  •  08 Noiembrie 2019, 19:15

Ce hotie, incredibil!

alexxxander  •  08 Noiembrie 2019, 22:13
Postat de markksson pe 08 Noiembrie 2019, 21:51

Daca conducatorii de club de la noi l-ar ignora pe Becali si ar transfera jucatori ori afara ori la alte echipe bune romanesti [CFR, Viitorul, Astra, Craiova, poate chiar Dinamo daca se redreseaza], FCSB ar intra in buda relativ repede. Sper ca Iftimie sa dea tonul!

Pai cluburile pe care le-ai mentionat au banii lui Gigi!? Nu prea cred...

hermannstadler  •  08 Noiembrie 2019, 20:47
Postat de bratia2003 pe 08 Noiembrie 2019, 19:28

Impresarii acestor jucatori care semneaza cu fcsb, nu le spune, inainte de semnare, ce caracter *** are ciobanulllllllllllll?

ba le zice, da tot nu se duc la Negoita :)))))

manty_one  •  08 Noiembrie 2019, 23:52
Postat de markksson pe 08 Noiembrie 2019, 21:51

Daca conducatorii de club de la noi l-ar ignora pe Becali si ar transfera jucatori ori afara ori la alte echipe bune romanesti [CFR, Viitorul, Astra, Craiova, poate chiar Dinamo daca se redreseaza], FCSB ar intra in buda relativ repede. Sper ca Iftimie sa dea tonul!

Ai vorbit ca sa nu taci...pai cine din liga 1-a isi permite sa plateasca mai bine decat Becali,aud?Pana acum absolut nimeni,nu a cheltuit mai multi bani decat FCSB...cumparand jucatori din campionatul romanesc!!

markksson  •  08 Noiembrie 2019, 21:51

Daca conducatorii de club de la noi l-ar ignora pe Becali si ar transfera jucatori ori afara ori la alte echipe bune romanesti [CFR, Viitorul, Astra, Craiova, poate chiar Dinamo daca se redreseaza], FCSB ar intra in buda relativ repede. Sper ca Iftimie sa dea tonul!

flojo  •  08 Noiembrie 2019, 21:35
Postat de engonga pe 08 Noiembrie 2019, 20:24

e ciudat cum apare acum aceasta clauza de 3+1 cand de aproape o luna se discuta de plecarea lui planici si mai ales gigi a zis ca-l inlocuieste cu chindris.nu cumva aceasta clauza a aparut in urma contrelor cu iftime?sper ca moldoveanul sa se tina de cuvant si sa nu le mai dea niciun jucator.

Sa nu le mai dea niciun jucător... și niciun punct nemeritat!

aress123  •  08 Noiembrie 2019, 19:10
Postat de blatistu49 pe 08 Noiembrie 2019, 19:04

e super jucator va pleca la FENER

Asa...si ? Trebuia sa spui ceva ca sa meriti covrigul ?

angel_of_death_  •  08 Noiembrie 2019, 21:35
Postat de steaua1986. pe 08 Noiembrie 2019, 21:30

Si peste din sticlă, bonus pitici pe creier.

peste de sticla plin cu palinca ....

steaua1986.  •  08 Noiembrie 2019, 21:30
Postat de angel_of_death_ pe 08 Noiembrie 2019, 21:26

apropo cand ti-ai luat tv 4k ti-au dat si mileu la el ? :))))))))))))))))))))))))))))

Si peste din sticlă, bonus pitici pe creier.

  • 1
  • 2
  • 3