Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
sunteti de spitalul 9 mai frustratilor.pai de la voi trebuia sa fie eliminati si altii:banel,ogararu.iar toha a fost eliminat la al treilea galben.da!trebuia sa il primeasca pe al doilea inainte cu mult de al primi,dar daca el a insistat cu porcia nici hateganu n-a mai avut ce face.asa ca nu va mai vaitati de pavlovici ca voi trebuia sa jucati in formatie de handbal.deci:arbitraj pro-steaua,dar asa va place voua sa va lamentati cand nu mai puteti lucra cu valize!!!
Arbitrajul a fost execrabil, in tur am crezut ca a fost o intamplare, de fapt a fost cu (rea) intentie. Celor care zic ca a fost un arbitraj bun si corect le doresc ca echipele lor sa aiba parte numai de arbitraje cum a avut Steaua ieri !
cand nu pot avea victorie,arbitrul e de vina
super steaua luliiii :)...bineinteles ca arbitrajul a fost de vina...incapabililor
Pentru un telespectator care nu este stelist, arbitrajul a convenit, deoarece, A ACORDAT CELE 5% OASPETILOR. Hateganu a dorit sa-l multumeasca pe fostul arbitru international Porumboiu si a facut discret TOTUL pentru a nu-l supara. A aceptat jocul dur al vasluienilor si aproape toate duelurile "in coada de peste" le-a dat in favoarea acestora. Cu alte cuvinte, STEAUA A FOST CIUPITA, DISCRET, ACASA!
au fost furati ca in codru saracii..ca cfr in meciu cu ei cand nu au primit 2 penaltiuri...nu v-a dat albitru 10 penaltiuri intradevar furt pe fatza...o fi de la dna? poate clujul e de vina? sau s-a plictisit basescu? o valiza ceva si se rezolva
da, cand a dat in portar si abia a atins mingea, arbitrul l-a impiedicat. asta este valoarea actuala a stelei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.