Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
15
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Final de etapă în Liga Campionilor: Vlad Dragomir, la un pas de un rezultat mare cu Chelsea » Două echipe sunt calificate în optimi
1
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Vreau sa urez succes unui mare om , fost mare fotbalist, actualmente un antrenor dovedit a fi super.Cel mai bun sa invinga pe plan sportiv.UN DINAMOVIST!!!
baaaa astia care critica pe boloni,sunteti paraleli cu fenomenu fotbal,aveti tupeu sa spune-ti k este antrenor fara valoare,cu o echipa minuscula renes juca in fiecare an in primi 5,la sporting lisaboana a luat campionatu,l-a descoperit pe cristiano ronaldo si apar personage care in cap are doar mentalitatea romaneasca,vezi doamne a fost la steaua si nu o sa faca treaba daca vine la rapid,asta-i mai profesionist k mircea sandu,asa ciocu mic si mai intersati-va si voi putin de fotbal
fiti ma seriosi, asta se vede mare antrenor si dupa 2-3 luni nu face nimi, il injura baietii de pe meleaguri si pleaca imediat.. a mai fost si pe la alte echipe prin franta si ce a facut? asta fara mari jucatori nu face nimic de aceea pune si atatea conditi sa vina, dar la ce valoare are asta nu merita nici 300000 de euro pe sezon, sa fim seriosi
N-o sa faca nimic Boloni..pe unde a antrenat ce a facut?? monaco, nancy..
GATA...m-am prins...TAHER prieten bun cu GIGI BECALI...BOLONI,STELIST....Urmeaza sa transfere cativa jucatori de la Steaua(V.BADEA,NEAGA,P.MARIN)si gata cu CRRapid...devine STEAUA III...asa cum a fost dorinta lui GIGI...LA MULTI ANI STEAUA III...VESNICA POMENIRE RAPID.
"Desi sunt STELIST,vreau sa castige CFR campionatul"...asta era in urma cu o luna declaratia lui LOTZI BOLONI...CUM DRAQ sa fie asta primit frumos in giulesti de ciori?...cred ca nu-si da seama ca o sa aiba soarta lui D.Petrescu.
da, va fii interesant cu Boloni la RAPID sa vedem cit va rezista in Liga lui MafiTica .... daca RAPIDUL va fii lasat in pace sa faca performanta pe teren avem sanse, daca se baga alte sfori pe la spate Boloni va pleca cu coada intre picioare si nu va ma revenii in Romania in viata lui. HAI RAPID!!! GOD BLESS!!!
intrati pe ghinionist.page.tl pentru filme si muzica 2008
jegosii de la steaua si dinamo sunt somati sa nu mai comenteze pe acest site
asa tg mures cimpanzei sunt pers din neamu tau sau aurolaci cum vrei tu sa le zici.dak te intreb pe ce data te`ai nascut nici cu buletinu in mana nu stii.iar terminatu asta de lotzi beeeeloni sa se duca sa pasca putin pe langa cimitiru ghencea.sau probabil asta e adus strategic sa distruga rapidu:)))...e vreun tov mai veki de`al lui beeecali...muie steoaia!va fan culo steoaia!!!Forzza Rapid e Roma per sempre!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.