Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru l-a pus la punct pe Alex Dobre: „Nu ai voie să faci așa ceva. Ești căpitan!”
0
Laszlo Dioszegi a rupt tăcerea » Ce urmează la Sepsi, după eșecul lui Viktor Orban: „Le-am zis și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
1
Știri din fotbal internațional
Virulent la adresa lui Hansi Flick: „A distrus Barcelona! Lasă că nu s-au calificat, dar să facă asta?!”
4
UEFA sparge banca: 40% mai mulți bani cluburilor! » Alt miliard de la sponsori + Schimbare istorică în 2027
0
Riscă o suspendare drastică pentru declarațiile făcute după Atletico - Barcelona
0
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Lasa ca v-am umilit si noi destul timp, chiar sar scrie carti de perioada de glorie a lui DInamo in fata fcsb-ului ( pe atunci Steaua, amin) !!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ,galerii adevarate ale stelei protesteaza pt ceea ce se intampla acolo,dar voi care ati inceput un protest cu negoita in returul sez trecut,ati venit iar la stadion,ca nu aveti demnitate,asa ati fost,asa o sa ramaneti !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Anghelache,te iubim,că ca tine nu găsim! :))
Stiu consaule, niste ***, in loc sa-si vada de *** azi afara si nu sunt toate *** prezente ***, ele comenteaza ca proastele aici si behaie doar asa sa se afle in treaba, stai linistit ca dupa ora 12 nu vom mai vedea picior *** pe aici !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
haha,ce vise umede ai ,in m ***ramai o obosita frustrata,toata viata voastra tineti cu adversarii stelei,*** non stop de la steaua,va umilim non stop ,\
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu ce te bagi bai *** in seama, veziti de violul din seara asta cu ROSENBORG, o sa vezi, va scot norvegienii inca din seara asta din Europa league si va pastram locu caldut aici langa celelalte insolvente, oricum Dinamo in septembrie iese din procedura asta iar atunci in supermarketuri vor fi navalite de fcsbisti *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai linistit ma baiete cu nu râvnim la locul vostru ! Sunt curios cate manevre mai faceti ca sa prindeti ultimul loc de play off, ca asa nu aveti nici o sansa , 5-6 echipe clasate acum dupa voi, va sunt superioare !
tu vorbesti bah ***, ai copilarit in casa parinteasca si acolo stai si acum, ***, ai vazut bucurestiul doar in poze, dar poate vine si pe la voi antena 1 candva si te duci la ACCES IN RECT acolo in emisiune la simona gherghe sa te ajute sa vezi si tu bucurestiu macar o zi !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai vorbim,dinamo nu termina decat de la 6 incolo
Gymd Logan si Soprer sunt userii cu cea mai precara pregatire scolara de forum!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.