Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
4
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
17
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Nu s-a văzut la TV! Carvajal s-a răstit la el și l-a arătat cu degetul, direct pe teren: „La naiba, e din vina ta!”
0
Scandal monstru după meci! Neymar și-a ieșit din minți și a jignit un fan: „Ești un gras nenorocit!”
0
Joshua Kimmich, după „remontada” reușită de Bayern cu Real Madrid: „Sper că soția mea l-a ținut pe fiul meu treaz puțin mai mult!”
0
Harry Kane acuză o altă greșeală de arbitraj în Bayern - Real: „Nu m-a surprins”
1
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
acesti arbitrii nu tre sa mai arbitreze cel putin pina la sfirsitul campionatului ,iar vicierea este la pitesti domnule iancu ,
ma baieti, penalty n-a fost si s-a dat, dupa care a fost si nu s-a dat. Dar la 2-2 in minutul 90 sa nu vezi fault in atac evident si sa iasa gol de acolo...se cheama "tema" si are dreptate Borcea, cat e el de taran prost
://img9.imageshack.us/img9/7978/hetz.jpg uitati aici o imagine din meciul arbitrat de balaj. a fost viciere de rezultat?
guitarului de iancu:daca Farul avea penalty aiurea in min.9 si batea,iar lui Poli i se anula golul egalizator pe final,era viciere,godacule?
ce distrusi...un 11m care nu a fost...tine locul a altor 10 faulturi date aiurea pt farul si a altor 2 henturi clare in careu facute de aceiasi jucatori constantni..dar asta nu scrieti...dupa ce ca Timisoara a avut peste 10 ocazii foarte mari de a marca v-ati gandit voi sa latrati aiurea pe aici..uitati-vala jocul primelor 3 echipe din clasament sa constatati ca Tm joaca cel mai frumos si spectaculos fotbal..
Bai hotule tu vorbesti, tu iei atitutinea lui Penescu : Hotul urla cel mai tare . De 11m al vostru nu zici nimic cind ala al vostru a tras de la doi metri dupa avioane la lovit pe CFR-ist in mina care era in aer si cu spatele la minge , de asta nu comentezi nimic !!!! Porc si urlator ordinar !!! Uitate in gradina ta . Te faci ca nu cunosti mizeriile tale. Apropo pe la Biserica ai curaj sa te duci ? Nu m-as bucura atit de tare ca Timisoara sa cistige campionatul pe cit ca Dinoma sa-l piarda !
Daca ar vb suporterii de la alte echipe,da,,,,,dar voi catelusilor,botul mic,coada intre picioare si mars in curtea voastra,,,fortza poli
langa corpodean e locul lui serea, balaj si tudor. ori sunteti slabi si nu meritati ecusoanele fifa si mergeti forever la liga 2, ori corupti si la inchisoare. arbitrii straini buni nu gasim?
Borcica iar nu ai fost cuminte si ai uitat butelia deschisa
ce pana mea latra nea butelie, cand vicia rezultatul serea corpodean si lajos si dinamu era in avantaj tacea, belea si .... acum sare de neuron in sus ca a gresit balaj. o sa scoata si altii pe garna ce suma s-au spaguit si poate-l racoreste careva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.