Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
0
Dinamo a început negocierile: 3 ținte pentru mercato de vară
0
Gheorghe Ștefan a slăbit 40 de kg și s-a întors în sport, dar nu la Piatra Neamț: „Sunt președintele consiliului consultativ” » Dezvăluiri la „Prietenii lui Ovidiu”
0
Președintele lui Csikszereda a confirmat: el vine antrenor după Robert Ilyeș
0
Știri din fotbal internațional
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
Degeaba ii baga in inchisoare, unde vor trai ca niste regi, daca nu le confisca dublu sau triplu din prejudiciul demonstrat! Daca nu au ei pe numele lor, sa demonstreze pitzioancele si rudele de unde au averi! Daca nu pot, se confisca!
Am ajuns sa cred ca aceasta hartie de impachetat peste pregateste poporul sau cel putin publicul tinta pentru viata din puscarie pentru ca altfel nu inteleg de ce la fiecare infractor ajuns dupa gratii, aceasta hartie trebuie sa explice prima data ca primele 21 de zile se sta in carantina. Gata ba gigistilor, ati spus asta de cel putin 30 de ori in decurs de cativa ani, poporul roman a bagat la cap.
de Badea nimic ?
Peluza....***!Acolo e locul tau!Compasiune fata de cine?De un ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti ruda cu Bazinga? Sau ce-i cu aceasta lipsa totala de compansiune?
Borcea face puscarie de 5 stele!De aia s-a grabit sa se predea!Nu-i place in libertate,prefera la hotel bulau!
de-ar intra si sa nu mai iasa acest ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.