Alte știri din fotbal
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
FCSB, speranțe spulberate! CCR i-a respins „ultimul cartuș” contra Stelei: urmează dosarul prejudiciului!
0
Scandal total în Senat, la votul pe „Legea Dragomir”: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva!” » Miza UDMR: au boicotat ședința!
0
A semnat cu Dinamo până în 2028: „Nu e păcăleală de 1 aprilie”
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Cine s-a gasit sa dea lectii de moralitate: militianul comunitar!!!!!!!
borcea.din valea boului,daca-i zici prost e deja pleonasm
Aproape toti (daca nu toti) conducatorii fac blaturi. Si totusi, cei de la CFR vorbesc de corectitudine...
diferenta de la cer la pamint intre cei doi
butelie
borcea s-a nascut la valea boului ce mai vreti cultura?
Daca si "Atotstivuitorul " asta de Borcea ajunge sa faca pe altii prosti inseamna ca ne putem duce toti la nani
Cu toate pacatele sale, faptul ca-l suspectez de multe matrapazlacuri, Arpy e orice, numai prost nu e! Iar Atot-Stivuitorul sa tina cont ca "prostul" a luat ceva trofeee si a fost de 2 ori in UCL, in timp ce Dinamo inca se pregateste! Deci, care e mai prost?
Aduna bani de nunta nu de stadion. Oricum, monumentele naturii nu pot fi distruse.
Vad ca-i sti pe bucuresteni ca pe propriul tau buzunar! De cite ori ai fost in Bucuresti in viata ta? Si ai stat cel putin o data mai mult de o saptamina acolo? Din pricina asta se si spune "vorbeste nea Ion, ca si el e om!". O afirmatie de genul "bucurestenii" sau "romanii" sau "ardelenii" etc. te descalifica din start! Ajuta-ne, e suficienta, prostie sau esti un copil care nu stie ce vorbeste!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.