Alte știri din fotbal
Doliu la U Cluj înainte de duelul cu Rapid. Liviu Maior, fostul conducător al clubului, a decedat
0
„E în stare indusă” » Stoichiță a fost în salon lângă Lucescu și a oferit detalii tulburătoare: „Doar l-am atins, nu răspunde”
1
Mesajul echipei naționale după ce Mircea Lucescu a fost mutat la Terapie Intensivă
0
Titularul lui Dinamo e gata să renunțe la lupta din campionat: „L-aș sacrifica pentru asta”
0
Știri din fotbal internațional
Samir Nasri riscă o amendă uriașă! » Cum l-a prins Fiscul francez
0
La Stuttgart au zburat scaune! » Scandal în tribune, pe bancă și pe gazon
0
Băiatul din Bosnia a dezvăluit cum l-a păcălit pe Donnarumma la baraj: „I-am luat foaia cu instrucțiuni și s-a aruncat la noroc”
1
Dominik Szoboszlai, necruțător cu coechipierii: „Asta ne-a lipsit!”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Controverse privind resturile unui C-130 Hercules: SUA spun că şi-au ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Borcea sa-si ispaseasca mai intai anii de puscarie, apoi nu o sa-i mai arda lui de fotbal. La dinamo tot conflict e de vreo 10 ani , de cand se pregatesc in liniste pentru CL:)))))))
CIOBANU NU A CUMPARAT ARBITRI BAI GUNOI MIZERABIL ! DACA IL APERI PE ASTA LOCU TAU E ALATURI DE EL LA PARNAE !
Perfect adevarat,insa sa nu uitam ca el,cu ambitiile lui megalomanice, a adus clubul in pragul falimentului.El nu a investit bani la Dinamo, el a creditat clubul,deci nu a fost investitor,ci creditor.Cand a vazut ca e groasa, ca s-a stipulat in regulament ca banii care se vor baga la echipa pentru salarii,transferuri,etc., sunt considerati sponsorizari,nu imprumuturi, adat bir cu fugitii.Nu prea e corecta o asemenea abordare.In ceeace priveste condamnarea,nu doresc asta nimnui,insa ceva, ceva tot este de i-a luat DNA-ul la ochi. Nu spun ca nu e dinamovist, dar mai usurel cu banii de dat,mai mult de luat.
dupa ce a furat cat s-a putut din banii de transferuri si a adus dinamo unde este acum dpdv financiar si implicit sportiv, cum sa mai revina omul ? adica el cu sacii in carutza, sa se dea acum jos si sa-i care la loc de unde i-a furat ? :)) imi vine sa rad
langa nasul lui ,Becali))) ce frumos comenteaza unii suporteri 5telisti, care nu vad gunoiul din curtea lor.)))
este lovit de '''blestemul suporterilor''')) va ajunge rau tare)
Cristi Borcea a fost , este si va fi un mare dinamovist . Timp de cativa ani buni , a investit la Dinamo . A pus suflet la fiecare meci si si-a dorit ca echipa sa invinga intotdeauna . A simtit gustul castigarii campionatului ceea ce l-a facut sa fie mandru ca este dinamovist . Dar , problemele de sanatate l-au facut sa iasa din fotbal . Apoi a fost condamnat si la sapte ani de inchisoare . Aceasta nu a fost o veste buna pentru nimeni , poate doar pentru dusmani . Ii doresc multa sanatate si sa scape din aceste probleme . A ajutat mult Dinamo din interior , iar acum nu mai este implicat direct , insa sunt sigura ca este alaturi de clubul sau de suflet !!
BADEA RAMAI LA TURCI.......NEGOITA NUMARUL UNU.
Hai la Puscarie!
Bocrcea ai mandat ...7 cotolani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.