Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Te-ai trezit din betie ?
Este din balta
Da se pare ca astia mi-au stricat sarbatorile !!! Eu le-am dat vapoare de carne la cei 4 "rasculati de pe Bounty"(cengaul, taranetele, terminatul si maresalul alias saviola, alias, fabregas ) asa ca ce mai conteaza inca 2,3 tone in plus cind le-am bagat in maxilare zeci de mii !!! Ii las in "plata domnului" ca arata ca niste chizde obosite !! Daca le dau o integrala de volum sa o rezolve se uita la ea ca la cirezile de vite !!
Asta ai scris tu: cand facem un pachet sa le trimitem la sinistratii astia doi cate ceva?:)) . Corect se scrie : când facem un pachet să le trimitem SINISTRAȚILOR ăștia ceva. Get it?? Deșteapto!
Vezi ca ma confunda cu tine , cred ca nu are ochelarii la el ! :))
lasa-l pe micul onanist ,el este cantitate neglijabila aici :))
Am zis eu ca tu esti profesor de limba romana si vrei sa vezi care e mai bun pe GSP , deci , tu domn profesor !!!
reia fraza mea si spune ce este gresit acolo ,te rog ! este bine si cum ai scris tu si eu ,ce te dai profesor prostule?
-la- dispare . Corect era:cand facem un pachet sa le trimitem sinistraților ăstora doi cate ceva?:))
pt un jeg uman nu fac actiuni caritabile ,daca era om ,poate...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.