Alte știri din fotbal
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Gigi Becali o acuză frontal pe Dinamo: „Dacă spui asta, ne iei de idioți! Nu mai am încredere în Nicolescu”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona a avut mari emoții pe terenul lui Racing Santander, dar merge mai departe în Cupa Spaniei » Gazdele au avut două goluri anulate
1
Răsturnare în Como - AC Milan » Cum arată lupta la titlu în Serie A: clasamentul actualizat
0
Sancțiune drastică pentru Samuel Eto’o, în urma incidentului de la Cupa Africii
0
„«Ce face nebunul ăsta?». Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
„Arma sonică” folosită de forțele speciale americane în Venezuela: „Unii ...
Libertatea
hai mircea in giulesti , ca doar esti din bucuresti
hai bornes
Mircea Bornescu m-ai dezamagit rau.Asa cum Mititelu tot dezamageste de la o vreme si tu acum.Inca o data imi dau seama ca n-aveti nici unul caracter.Caracterul se mosteneste apoi are mult bun simt.M-am certat cu Cartu pt tine dupa jocul de la Tg Jiu,apoi cu Mititelu in fata clubului imediat dupa ce ai plecat cu lacrimi in ochi.Ai jurat ca daca ratezi transferul in strainatate te intorci la Craiova iar acum o intorci ca la ploiesti.Iti bat obrazul si nu uita,tradand Craiova vei pierde
Bai Aristotel, tu iti dai seama ce tampenii debitezi? Ai zis ca Bornescu castiga peste 5 miliarde de lei vechi pe luna. 5 miliarde lei vechi = 500.000 noi. Salariul lui este de 160.000 pe an. 160.000/12=aproximativ 13.300 pe luna. 13.300x4,2=55.860. 55.860 ron = 558.600.000 lei vechi. Deci nu sunt 5 miliarde pe luna cum ai zis tu. Si gandeste-te ca am calculat la cea mai mare cotatie euro, in timp ce el a primit bani si cand euro era 3,5 ron.
Pentru domnul Mititelu: Depistati toti nemultumitii din lotul Craiovei si dati-i afara!! Cine nu are atasament pentru Craiova,cine misca in front, cine maraie pe la colturi, sa plece! Un calcul sumar, oricat de putzin ar castiga un fotbalist, in 7,sau 8 ani de activitate, castiga cat sa-i ajunga pentru toata viatza! Dar daca nu e minte,nu e si gata!!
Daca Bornescu nu mai vrea sa stea la Craiova,dati-i drumul sa plece! Dar nu gratis! El a castigat 160 mi euro pe sezon,adica peste 5 miliarde lei vechi pe luna!!! Zice ca n-a fost platit in ultimul timp? Pai, banii de pana acum, i-a cheltuit? Pe ce? Sunt,unii fotbalisti atat de nesimtzitzi, incat te intrebi cum de-i mai suporta pamantul ? El, declara iubire vesnica Universitatii si acum, pleaca? Du-te, mai, omule, du-te unde vrei,du-te la Rapid, unde nu vei mai juca in veci!!!
tare prosti si nesimtiti mai sunt conducatorii echipelor care lasa ca niste jucatori ca bornescu.coman.marius popa sa se piarda pe la echipele a doua sau atreia.cear fi vrut ei sa semneze pe degeaba? sunt portari nu sunt platiti asa ca atacantii si mijlocasii ofensivi dar ocupa cel mai important loc dintro echipa.pacat.rusine ce credeti ca sunteti stapani de sclavi!
Dupa ce a fost adus in prim planul fotbalului romanesc de catre Universitatea si dupa ce a fost pastrat cu incapatanare in poarta Stintei desi gafele sale au fost multe si unele destul de grava, dupa ce a fost blagoslovit cu un salariu destul de piperat ( 160.000 euro, adica aproape 7 miliarde lei vechi) Bornescu s-a gandit cum sa faca sa incaseze tot el drepturile Craiovei dintr-un eventual transfer. Cam asta-i tot si este descalificant.
@canadianu: Bornescu a avut dreptul sa-si caute echipa AFARA ! Trebuia sa se prezinte dupa acele 2 saptamini la antrenamente. Pentru ca nu a revenit dupa cele 2 saptamini, a fost amendat. Bornescu incearca sa plece liber de contract, pentru a incasa un salariu mai mare. Articolul este unul mincinos. Bornescu dixit: "IN LIGA 1 JOC NUMAI LA STIINTA!"
Bornescu da-i in judecata si ceri si daune !! chiar fa-o , nimeni nu are dreptul sa te oblige sa semnezi daca nu te trimitem la echipa a doua ... SA-I INVETI PE TOTI IMBECILII DIN ROMANIA ASA ZISI PATRONI DE KAKKAT !!! ce daca Benzema nu semneaza e trimis la echipa a 2 ??? unde ai mai auzit de asa ceva NUMAI IN ROMANIA E POSIBIL !!! DA-I IN JUDECATA NU STA CA PROSTU DE PARCA AI FI SLUGA LUI MITITEAUA !!!!!! NIMENI NU ARE DREPTUL SA TE OBLIGE DACA NU VREI !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.