Alte știri din fotbal
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
0
S-a aflat suma! Clauza colosală din contractul lui Daniel Pancu
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Și-a rupt degetul la încălzire, dar și-a ajutat echipa să câștige Europa League: „Nu m-a afectat”
0
Unde merge Casemiro, după plecarea de la Manchester United
0
Daună totală! Musiala, accident auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Curacao pentru Campionatul Mondial » Vor scrie istorie cu un antrenor celebru
1
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
Pana acum am stat si doar am citit ce minunatii se scriu pe aici, dar acest articol care arata calitatea de doi bani a "reporterului" m-a facut sa ma-nscriu si sa comentez. Auzi stire cu titlu mare pe prima pagina "Bornescu out" si pe urma presupune el ca daca a fost adus alt portar Bornescu va fi indepartat. Dar nu spune ca Petrolul a ramas cu doi portari dintre care unul suspendat si unul care nu prea are experienta. Parca stiam ca gsp e site de stiri nu de presupuneri.
cum ai ajuns mai ziaristule la concluzia asta?? esti un repetent! ai avut ceva pile si te-ai facut mare jurnalist!!! Petrolul a mai luat un portar pt ca Bornescu are 8 etape de suspendare si pt ca a plecat Hamu!! nu il da nimeni afara, astea sunt fitile din partea unui ziarist repetent, care incearca sa destabilizeze Petrolul!!! pt cei care vor sa citesca stiri despre petrolul, cititi-le pe cele de pe site-ul clubului, sunt singurele reale!!!! JSP, esti sub nivelul marii!!!
cum sa plece Bornescu, o sa fie titular din nou , 8 etape vor trece repede, toti jucatorii PETROLULUI sunt iubiti la PLOIESTI. Bornescu s-a enervat din cauza mai multor fraieri de pe teren, asa zisul accidentat trebuia sa ia rosu, si sa fie suspendat pentru tragerea de timp intentionata. NU ARE CE SA CAUTE ASEMENEA JUCATOR IN LIGA I. ORI JOCI FOTBAL ORI ESTI ANTIFOTBAL SI DISPARI.
bornescu trage cu dintii pentru echipa sa !
hm! e portar bun. si om de echipa. si la u cluj si la petrolul.. la ploiesti, amintindu'si de cluj, a incercat'o pe blat, o musctura poate n'o vede... altfel e baiat bun.:)) poate'l ia mititelu.
Vanzator notoriu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
e bun cand vrea, dar suspect de usor incaseaza anumite goluri, cartonase... prime de la adversari
Daca tot dati un citat, cred ca ar fi bine sa dati si numele celui care v-a dat informatia...asa pot sa zic si eu "Din cauza jurnalistilor incompetenti pe care ii are, sefii Intact Media au decis sa inchida GSP pentru a nu se (mai) face de ras"....
nu pleaca, terminati-va cu stelismele!
Bornescule te ajung blestemele din urma......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.