Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Prietene, nu ai dreptate. Singurul vinovat e tudoe si apoi Stapanul . Le-a scazut puterea rugaciunii, atita tot. O sa vezi cind va creste din nou puterea rugaciunii, ca acum e cam la fundul marii, creste jocul echipei de sigur se claseaza macar pe locul 4. Rugaciunea are cam acelasi trend ca si cresterea economica a Romaniei. Daca nu se descurca singur Tudor, de pasti niste bani la muntele Athos si sa vezi locul 3 asigurat
ai nevoie de "mingigari", ei iti pot limpezi fazele cu un dribling si cu o pasa "luminoasa", iti pot castiga un meci cu o executie, dar nu trebuie uitat ca fotbalul devine tot mai mult un sport mai degraba atletic. Viteza, rezistenta la efort, pe langa acuratetea executiilor...Un club care vrea sa castige campionate (bani din fotbal!) cupe etc trebuie sa gaseasca PROFESIONISTi care sa stie sa "pregateasca" calitatile astea la jucatori. Profesionisti care "au ochi" sa-i recunoasca pe cei care le au cu adevarat. La fcsb esti "profesionist" doar si numai doar daca te place mm, cat despre becali, ce sa ceri unuia care crede ca dumnezeu ii castiga campionatele, indiferent de antrenor, indiferent de "profesionistii" *** si lingai cu care s-a inconjurat...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cat despre oaida, nu stiu cine la propus/adus, dar il vad clar un transfer prost. Alearga ca bezmeticul, nu are gram de coerenta in joc, faulturi inutile, tampite , care pun adversarul in avantaj, cat despre "pozitionare" in teren sa nu mai vorbim, l e peste tot si nicaieri...si NU, nu e vina lui, el atata poate...e vina celor/celui care l-a adus, care l-a vazut ca pe un jucator in stare sa lupte pentru titlu...
daca ai avea un antrenor adevarat si care sa aiba cu adevarat drept de decizie (vise la fcsb!) tanase n-ar juca un minut. Nu e in stare de un dribling, suturi de divizia c, pierde cele mai multe mingi, nu stiu daca recupereaza (una!!) minge pe meci!!...ce *** trebuie sa ai in cap sa vezi asemenea speimen ca fotbalist? sa-l tii titular si integralist, bataie de joc la adresa suporterilor si a fotbalului. E titular CLAR doar pentru ca e prieten cu ordinarul de meme si "sifonul" lui becali. Coman a reusit chestii TOCMAI pentru ca avea curajul sa ia actiuni pe cont propriu, sa dribleze. Cand s-a bagat cercopitecu' cu critile ("coman dribleaza!") uitati-l cum joaca acum! NU poti avea personalitate si in acelasi timp sa fii agreat ca jucator la fcsb. N-ai cum, ca te lucreaza jenantul si gluma proasta numita meme, si faci banca de rezerve. Asta e motivul pentru care Manea nu a ramas (niciodata, dar NICIODATA nu e cretu mai bun decat Manea!) Alibec a venit la fcsb in forma maxima si s-a prabusit in scurt timp, etc. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma intreb daca nu cumva si declaratia de dupa meci ii este data "in plic" lui Vintila, de catre Becali?! O asemena slugarnicie este de neinchipuit! Ce poti sa ceri unui pseudo-antrenor angajat pe post de purtator de vorbe ale unui personaj care nu ar avea ce cauta intr-un fotbal cat de cat acceptabil?
L a schimbat ca a primit un mesaj divin ;))))
Vintilă e cu valiza făcută. Nici măcar să mintă nu știe: l-a ”odihnit” pe Petre :)))
nu probabil ci sigur.
rectificare:in repriza a doua echipa cade.Vinovat ciobanul.
În repriza a doua echipa cade.Vinovat Vintilă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.