Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Harry Kane acuză o altă greșeală de arbitraj în Bayern - Real: „Nu m-a surprins”
0
Manuel Neuer spune că a gafat doar la un gol: „Am făcut o greșeală porcească” » Reacția lui Bayern: „Uneori, ești prostul meciului”
0
Madrilenii, plini de nervi la Munchen! Bellingham a rostit doar două cuvinte la zona mixtă
0
Vincent Kompany, după ce Bayern a răsturnat scorul cu Real: „Ar trebui să ne asculte și pe noi”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
si oricum posturile pe care joaca el sunt acoperite deja..
oricum, la 31 de ani e cam batran si cam scump. Steaua ar trebui sa se orienteze catre jucatori ceva mai tineri, cu viitor
cocosel, vezi ca e un articol foaaaarte interesant despre echipa ta de suflet pe aici pe undeva. despre faliment, depre corsicanu, o adevarata legenda visina
pana la 30 de ani nu l-a mai vazut nimeni pe hoban! acum cu o saptamana-doua inaintea meciului direct brusc vin oierii cu oferta! la fel si cu eric sau multi altii inaintea lor!
halpha.dog unde esti?
De unde aţi tras concluzia ? I-a făcut cumva Rapidul ofertă ?
Cine ştie, de pe unde îşi culege "informaţiile dl. Cătălin Popescu ... Eu oricum, nu am rămas încântat de Hoban şi chiar dacă antrenorul Stelei ar vedea în el ceea ce ochii mei lipsiţi de profesionalism nu observă, cu echipa din Ploieşti nu are nici o şansă de reuşită dacă mă iau după declaraţiile sforăitoare ale d-lui Contra (parcă ar fi luat "lecţii" de la dl. Borcea) !
Hoban nu vrea sa joace la o echipa finantata de un infractor si monitorizata de UEFA pentru coruptie.
terminati ma cu prostiile Hoban joaca la PETROLU nu la chiajna.
Ce mizerii.Daca Reghe lauda un jucator, inseamna ca il vrea la Steaua?Ce a ajuns presa sportiva...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.