Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Bai Bratu , dai afară pe toti si joacă tu cu cine vrei tu. A mai pierdut Dinamo cu vreo echipa din SF.Gheorghe prietene ? O rusine de antrenoe esti.
Il felicit pe Bratone pentru politica de CADRE pe care o are ! Asa se formeaza si se cizeleaza un 11 BUN pentru urmatorul sezon fotbalistic ! Eu consider ca in Sezonul urmator, daca va continua Bratu, DINAMO, va avea un cuvant important de spus in configuratia finala a Clasamentului ! Iar in al 2 lea an, ulterior acestuia, se vor bate la TITLU cu siguranta !
Inteleg ca se doreste fortarea lui Dudea pentru sezonul viitoru , insa nu inteleg atitudinea pe care Bratu o are cu Romera de cand a venit la Dinamo . Cat de mult ne-a lipsit Romera in meciul ala de cupa cu Craiova , lasat pe banca fara niciun motiv . Acum are argument ca vrea sa il joace pe Dudea , dar daca privesti in trecut e clar ca avea ceva impotriva lui de la inceput . Pe langa astea , doamne ajuta sa fie resemnat Penedo , sa fie adus un atacant , un fundas stanga si ....cred ca asta e echipa pentru anul viitor . De pustiul ala fundas central adus din Germania ce se mai aude ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.