Comentarii (149)
1621414144804093
George Dobrescu  •  14 Octombrie 2017, 13:59

Este clar lucrurile sant mult mai complicate decat ce se da prin presa Alibec nu prea are incredere in profesionalismul antrenorului , probabil ia si spus o Nic clar este depasit de sutuatie , steaua nu joaca nimic Nici o idee tactica nimic, fuecare jucator incearca sa rezolve de unu singur Nic va pleca cat de reoede va putea , Tot ce face acum este sa salveze aparentele Jucatorii nu il mai vor ,in campionat nu joaca nimic Situatia se schimba in e l , aici intervine frica, becali le umbla la cascaval Concluzue:Fcsb o adunatura de pseudojucatorii cu aeere de mari vedete ,platiti regeste ca sa umble si ei 90 min le un teren de fotbal Prostul de servici ramane becali care continua cu frenezie sa isi dea singur suturii in fund si sa isi faca nervi aiurea

antifecesebeeeeee
antifecesebeeeeee  •  14 Octombrie 2017, 14:00

Are Cioby oferta de 10 milioane de bomboane agricole...in cap!

steaua1986forever
steaua1986forever  •  14 Octombrie 2017, 13:55

E clar: vine Sumudica. El stie "cum sa il ia pe Alibec", ii face masaj la talpi seara in pat in timp ce ala fumeaza o tigara si vorbeste cu pitipoancele pe net. Daca il refuza alea, ***, ca de obicei. Cum ala care l-a adus in Turcia sta cu bagajele la usa asteptand sa plece, banuiesc ca in cel mult 2-3 saptamani il vedem si pe baiatul cu colanti in mamaliga1. Ghici unde?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  14 Octombrie 2017, 13:44
Postat de daweroirl pe 14 Octombrie 2017, 13:30

metre ,asa o fi ,daca el zice ,de fapt ,la cate am fost facut , una in plus ,nu-i stres!? nu ?:)

Sincer? Nu-mi place metoda folosită de Gigi și de staff-ul lui. Tot timpul se găsește un țap ispășitor care să le mascheze incompetențele. E rândul lui Alibec? Ăștia au nenorocit fotbaliști buni și de viitor pe bandă rulantă, nu sunt începători în a-și justifica incompetența.

max9
max9  •  14 Octombrie 2017, 13:32

sincer nu cred ca e vina lui alibec..toti fotbalistii talentati si exemple sint multiple au caractere impresionante. antrenorul, patronul si alte *** pe acolo trebuie sa isi faca treaba si sa modeleze caracterele... performanta sa obtinut sub sumudica, unul care era luat in ris dar cred a e un antrenor extraordinar. in fact nu imi consum timpul si neuronii dar e totul cum sa conduci o afacere..si pina la urma fcsb e modelul romanesc de a face bani. a pacali, a induce in eroare, a supradimensiona, si a minti cu nerusinare. urez bafta noului val de echipe din liga a 4 a

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

daweroirl
daweroirl  •  14 Octombrie 2017, 13:30
Postat de samertx pe 14 Octombrie 2017, 13:19

Metre, am înțeles din scrieriele lui ando că ești bibliotecar, ai cutter-ul în buzunar. :)) Numai ăia taie hârtia fin, la milimetru. :))

metre ,asa o fi ,daca el zice ,de fapt ,la cate am fost facut , una in plus ,nu-i stres!? nu ?:)

samertx
samertx  •  14 Octombrie 2017, 13:19
Postat de daweroirl pe 14 Octombrie 2017, 13:20

metre ,recunosc ,nu stiu :)))am alte abilitati ...

Metre, am înțeles din scrieriele lui ando că ești bibliotecar, ai cutter-ul în buzunar. :)) Numai ăia taie hârtia fin, la milimetru. :))

daweroirl
daweroirl  •  14 Octombrie 2017, 13:20
Postat de samertx pe 14 Octombrie 2017, 12:42

Vrei să-ți fac repede o epigramă? Băiat isteț,din Maramu, Ce multor idei dai roată, Mai bine faci ce-ai învățat, să schimbi o planetară. :))

metre ,recunosc ,nu stiu :)))am alte abilitati ...

observator_federal
observator_federal  •  14 Octombrie 2017, 13:10
Postat de daweroirl pe 14 Octombrie 2017, 13:05

te-ai descris perfect!

Te-am intrebat dacă îți asumi ce ai scris și nu ai răspuns! Atenție, te cam ia valul și ajungi să spui prostii! ...și chiar dacă dacă le spui în puține cuvinte (laconic) și sentențios , tot prostii rămân.

utilizator șters
utilizator șters  •  14 Octombrie 2017, 13:05
Postat de hitman222 pe 14 Octombrie 2017, 12:56

Cand e la volan se crede Messi,Cr.Ronaldo...pe teren e doar tade....cel mult tade.

N-am nimic cu omul, daca aud maine ca l-a luat Guardiola si il baga titular m-as bucura pt el. Pe cuvânt de onoare! Si asta e valabil pt orice jucător de pe la noi, nu conteaza absolut deloc de la ce club a venit sau a jucat. Singurul de care sunt satul pana la refuz e Stanciu, insa si aluia ii urez succes dar sa se retragă de la Nationala.

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 15
Comentează