Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Bre nea Jiji , mai acum o luna declarai ca ai vorbit cu Alibec si cu Budescu si i-ai rugat sa nu se supere pe matale cand ii critici pe la televiziuni ca e asa...de "ochii lumii ".Cand erai serios , atunci sau acum ?Pai daca era ceva de Alibec , nu il oprea Inter ?
Un caracter puternic poate fi ușor copleșit de mulțimea de caractere slabe între care sălăsluiește. Se nivelează și dacă nu o face, este exclus dintre ele.
din pacate ,si trebuie sa o spun ,ei reprezinta imaginea perfecta a societatii romanesti ...nu sunt singurii si cam asa este peste tot in tara aia ,chit ca multi nu recunosc !
@hitman222
Pacat de talentul lui, isi face viata grea singur, e indolent, nu aleargă, cand pierde mingea se intoarce cu spatele la joc, nu mai alearga, gesticulează, primeste cartonase aiurea, nu ajuta echipa, mai mult o incurca. Trebuie sa isi lase frustrarile si sa se concentreze strict la joc, sa munceasca mai mult, sa fie mai modest. Aceasta pedeapsa poate il va readuce cu picioarele pe pamant desi nu cred.
N-ai inteles. Omul tocmai a zis ca nu e;)
Pana nu vor intelege conducatorii astia de doi bani ai cluburilor cu rezonanta, de la noi, ca prima conditie pentru performanta o reprezinta caracterul, va mai curge multa apa pe Dambovita.
metre ,adica tu vrei sa ne zici ca toti sunt vinovati pt forma proasta ,mai putin el ,probabil ca atunci cand da pe langa poarta sau se arunca pe jos la orice atingere ,gesticuleaza si primeste galben ,tot aia 8 sunt de vina ,cand nu dai un gol in atatea meciuri e pb la tine ,nu la echipa,pana si prostalaula ala de Tanase a marcat cateva goluri ,copilul Man sau Bizonul care intra mereu rezerva ,aia nu au jucat cu ceilalti 8 ??
Cumpără fără discernământ, pe toane, și curmă cariere în mod discreționar, din nebunie.
Dupa capul tau prost asa o fi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.