Alte știri din fotbal
Negocieri-șoc în plin război » Federația iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
0
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
0
Nelu Varga intervine din Africa: „Am virat toți banii, nu ne jucăm!” + Ce se întâmplă cu postul lui Marius Bilașco
3
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Ce dracu vrea sa faca Maftei [in foto]sa-l scoata in oras?!!! Daca va iubiti luati-va frate,ca-i voie!
bati voi hai ca va dau om sa va bate-ti parte`n parte cu el io zic ca 20 din 20 bate
nu vedeti cat de ridicoli sunte-ti mai ales stelistu ala infocat de injura ca la usa cortului ... da maneaua aia o sti de cand are tastatura nu`i mai trebuie friptura molfaie tastele`n gura exact pe tine te descrie dak as fi jandarm si m`ar baga la meciuri pe toti in duba v`as baga voi baietatsilor nu tin cont dinamovist rapidist stelist si v`as bate ca la nufaru ;) ca sa stiti si voi ca nu traim in jungla. si terminati o data cu atatea scandaluri si batai ca nu va dau aia nici un ban ca va
decacat,sunteti decacat...pt toti dinamovistii,rapidistii si clujenii...era o manea "STEAUA E NUMAI UNA,NE MANDRIM CU EA IN TOATA LUMEA"....cata dreptate are manelistu' ala frate...si pt. red dog: "sa-ti iau familia-npula,pe tine si toti cateii,p c loc sunteti?"
OLE OLE OLE OLA A ARUNCAT ELODIA :))))
Nesimtiti de rapidisti... ati uitat cand banel v-a ascuns sticla???... fara sa traga nimeni de el... Dumnezeu e Sus si v-a vazut... meritati sa n-aveti voie pe stadion un tur intreg... l-ati unjurat ca niste spurcati atunci, si-acum tiganul ala de maftei trage sa smulga bricheta... prostilor!
pe bricheta s-augasit gravate initialele G B !
red dog sa-ti iau familianpula cacamasincapu tau. dinamo face japca pe fata. primeste penalty moca, cand e condusa cu 1 zero. japca dupa jacpa si in 3 meciuri e iar pe locul 3. bagamiaspulantoti cateii
va rog domnilor puneti bricheta langa surubul care la lovit pe Bozovici,daca nu asa sa v-a ajute dumnezeu....
MAI SUGJETI PUTINPULAMA OIERILOR..DIN CINCI MECIURI TREBUIA SA CASTIGATI DOAR UNUL..SI IN ALA V-A BAGAT JIU CU CURU'N POARTA 85 DE MINUTE..ASA CA MARSINPULA MEA DE CAMPIONI..LA URMATORUL MECI AL STELEI DE ACASA AM VORBIT CU VREO 20 AMICI...SURUBURI...PIULITE...SI LA TRIBUNA 2 A LU' SHTOIA...VEDEM INTRERUPE SLUGA LU' JIJI MECIUL PT SURUBURI SI PIULITE ARUNCATE-N STADION...SI 0-3 PT ECHIPA VIZITATOARE..ASA SA FACA TOTI ANTISTELISTII..SI LAMUIECU TITLUL PT CIOBAN SI OILE LUI..ANTISTEAUA PANA MOR!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.