FOTBAL » LIGA 1 » DINAMO - FC BRAŞOV, DUMINICĂ, ORA 20:30, GSPTV ŞI FAZE VIDEO ÎN TIMP REAL PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
asa iti trebuie Simao daca ai fugit de la UTA pentru a evolua in cea mai corupta echipa din europa.
Nedrept..ar trebui sa va uitati la restul jucatorilor
Mai oameni buni pai chiar ati inebunit cum sa-l dati pe simao afara la ce calitai si daruire are .pai dak se gandeste cineva la faptul k nu eun jucator bun inseamna k habar nu are d fotbal
nu trebuie dat afara Simao...este o mare greseala... baiatul asta si-a facut datoria in 3 luni cat si-a facut-o Goian in 4 ani...
Chiar nu ai facut nimic la Dinamo! M-am si mirat cand, din rezerva de lux la UTA, ai ajuns titular incontestabil la Dinamo! Ai in palmares doua eliminari si cel mai grav ai pe constiinta golul lui Varga de la Urziceni! Esti de nivelul ligii a III-a, poate de Gloria Arad! Sau de Dinamo II.
daca vrei sa termini cu mediocritatea trebuie sa tai in carne vie..iar simao este unul dintre multii jucatori mediocri de la dinamo...asa ca EJECT
pai logic atunci cand dinamo pierde ipocritul de borcea ataca si taie in carne vie in stanga si in dreapta orbeste pai cum in loc sa-i dea afara pe tamas,moti,torje,izvoranu,ad.cristea pt care dinamo nu reprezinta nmk ei doar inchid cluburile la 4 dimineata atat niciun pic de atasament fata de club fata de suporterii care sufera la fiecare infrangere el ce face?ii da afara pe aia care au scos echipa si tot au jucat bine ca simao pai asa vor ei performanta?
TREBUIE PASTRAT este un jucator bun ... a facut un joc mai slab ca toata echipa de altfel
dinamo daca nu are cel putin 5% de la albitru este varza. de ce e de vina simao pt ca dinamo nu are mijloc
E pacat ca se sparg oalele in jurul celor mici si alti lenesi si vedete nu sunt trasi la raspundere. Simao este un fundas stanga f bun si nu a fost eliminat pe drept. Niculae, Niculescu, Cristea de ce nu sunt sanctionati?? Ne-am saturat de politica asta jenanta, Noi suntem totusi DINAMO !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.