Alte știri din fotbal
Gigi Becali e gata să facă compromisul, doar pentru a-și pune antrenor: „Bat palma cu el și mă țin de cuvânt. I-am spus și lui MM”
0
Ilie Dumitrescu i-a văzut la treabă în FCSB - Petrolul și s-a convins: „Dă-le drumul”
0
„A fost un șoc” » Marele regret al lui Darius Olaru, după plecarea lui Mirel Rădoi
0
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Fragmente de dronă au distrus anexa unei gospodării din Galați și un stâlp ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Iată că Budescu nu e bun nici pentru liga a ii-a la chinezi, rău campionat avem !
Varza Budescu.Nu e bun la chinezi.
Ar fi un imprumut cu optiune de prelungire, daca Dinamo castiga campionatu se activeaza clauza si ar putea ramane in eventualele meciuri de ucl !!! Nu e o afacere rea, oricum budescu nu sa dus acolo pt performanta ci pentru bani, cred ca si-a dat si el seama ca a facut o greseala ca sa dus pentru bani acolo dar sta pe bara in liga 2 chineza, halal meseria asta !!! Cred si sunt sigur ca el vrea sa joace meci de meci, a vrut sa incerce o experienta noua dar din pacate a dat chix la chinezi, nu i se potriveste campionatu ala, in Romania a fost apreciat, a dat randament si eu chiar sper sa aleaga Dinamo pt ca a zis la digisport ca nu doar banii conteaza acum dupa ce a a vazut cum e la chinezi sa stai pe bara dar totusi sa-ti iei salariu gros !!!
Gandestete budescule ca la Dinamo ai avea 10.000 de euro ( cel mai mare salariu) plus ca la Astra nu ai prileju de a avea suporteri precum are Dinamo, la Astra chiar nu ai galerie inafara celor 20 de deplasati care vin cu echipa in autocar !!! Asa ca gandeste bine ce alegi, nu uita ca Dinamo anu asta are drept de participare in cupele europene !!!
chinezii si`au luag gandu` de la budescu acum mult timp :))
Oare de ce l-ar lasa cel mult 6 luni la alta echipa? Pai ce sa faca Dinamo cu el 6 luni, nici nu se acomodeaza prea bine ca trebuie sa plece. Iar pentru chinezi iar e naspa, ii trebuie alte 6 luni sa se reacomodeze acolo. O tampenie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.