Comentarii (4)
6.6.6
6.6.6  •  12 Decembrie 2016, 04:44

degeaba fcsb ia jucatori de la astra. astia nu inteleg ca acolo liantul este sumudica... el le maximizeaza jucatorilor potenta si dorinta. la steaua, cind or da cu nasul de pitipoana, cioban si gelat se duce totul dracului. uitati-va la boldrin ce foaca comparativ cum juca la astra... e problema de antrenor si nu de jucator.

bigdeal
bigdeal  •  12 Decembrie 2016, 07:23
Postat de utilizator șters pe 11 Decembrie 2016, 23:02

Ce poti sa mai spui ... Felicitari Astra!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

431516447010175
Nuta Radu  •  12 Decembrie 2016, 07:04

Gigi,analizeaza lucrurile putin la rece si ai sa vezi ca principalul vinovat este reghe si mm care a desbinat toata echipa nu mai faci nimic cu acest personaj si mai este un vinovat principal tamas care tia pierdut calificarea europa l si si inca 2 meciuri care a fost eliminat sa se duca la bautura sa ne lase iar cu budescu trimite om in china si rezolval pe budecu restul stii ce ai de acus urgent.Ai pierdut mai mult deci fa un efort si rezolvi situatia ca in conditile actuale pierzi tot.

utilizator șters
utilizator șters  •  11 Decembrie 2016, 23:02

Ce poti sa mai spui ... Felicitari Astra!

Comentează