Articol de GSP - Publicat joi, 03 decembrie 2015 13:41
Laurențiu Reghecampf a fost numit antrenor la Steaua, deși încă mai are contract cu Litex Loveci. Bulgarii au reacționat imediat și au emis un comunicat pe site-ul oficial al clubului.
" Steaua va trebui să achite o clauză de reziliere mare în schimbul antrenorului Laurențiu Reghecampf. Clauza este trecută în contract.
Despărțirea de Reghecampf este aproape, mai trebuiesc lămurite cîteva detalii. Vom rezolva într-un mod civilizat și european, fără dramatism. Steaua e conștientă de această situație.
Noi ne vom apăra interesul și vom cere să ni se plătească respectiva clauză. Vom anunța mai tîrziu cine va conduce echipa cu Ludogoreț și Levski", a declarat conducerea clubului bulgar pentru site-ul oficial.

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP