Comentarii (44)
LeuldinIuda
LeuldinIuda  •  19 Mai 2026, 10:20

Avem tot restul pentru domnul Bumbescu este o Legendă a fotbalului românesc, asemenea incidente se întâmplă mai peste tot. Respect domnule Bumbescu,te iubim.

istet10.
istet10.  •  14 Mai 2026, 20:51
Postat de utilizator șters pe 07 Mai 2026, 13:08

Publicați *** asta anual, deci nu e nicio “dezvăluire”. Nici măcar “conflict incredibil” nu e, genul ăsta de șicane, bullying cum îi spun azi tefelistii, fiind atunci ceva la ordinea zilei într-o comunitate închisă care mustea se testosteron și plictiseala. Oricum, josnic să afișezi asa ceva la un astfel de jubileu …

Un participant la jubileu povesteste. O fi vreun josnic Marinescu?

Gspist_de_mic
Gspist_de_mic  •  10 Mai 2026, 03:12

Domn’ Ovi, ne-ai oferit (in a n a premiera) dezvaluirea secolului!:)) Chiar nu va este rusine sa publicati astfel de cretinisme!?

penultimul
penultimul  •  07 Mai 2026, 14:56

Să curgă indemnizațiile -de-aia au murit prostii aia in 89 - sa ne mândrim cu așa golani, așa golani așa golani...

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Mai 2026, 13:08

Publicați *** asta anual, deci nu e nicio “dezvăluire”. Nici măcar “conflict incredibil” nu e, genul ăsta de șicane, bullying cum îi spun azi tefelistii, fiind atunci ceva la ordinea zilei într-o comunitate închisă care mustea se testosteron și plictiseala. Oricum, josnic să afișezi asa ceva la un astfel de jubileu …

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

81mada
81mada  •  07 Mai 2026, 10:42

Gsp=cancan

AndiA
AndiA  •  07 Mai 2026, 10:21

Pai, se poate fara cancan? Probabil ca si daca il atingeai si cu un deget pe Bumbescu, tot lat cadea la starea de euforie din acele momente. Fotbalistii din generatiile de referinta ale fotbalului romanesc isi aveau si ei pacatele lor. Cu bune, cu rele, macar au ramas cu ceva in amintirea colectiva, spre deosebire de ultimele generatii.

Nenea.Iancu
Nenea.Iancu  •  07 Mai 2026, 09:26

Promovați gesturile golanesti cu o insistență demna de o cauză mai buna! Oare in Spania, Anglia, Germania, Italia, Franța tot asa se bucura fotbaliștii dupa o victorie cu Kuusisi Lahti!? Desi, fiind vorba de steaua. plina de ciobanei, nu ar trebui sa mai mire pe nimeni asta... Păcat!

gintonic
gintonic  •  07 Mai 2026, 09:25

V-ati atins scopul! Comentarii (rele) la acest articol care se tot repeta! Stiam povestea! Urat din partea voastra ca o redifuzati fix intr-o zi de sarbatoare a castigarii Cupei Campionilor, in care puneti intr-o lumina proasta un titular al campioanei! Dar, e greu cu caracterul la unii din gsp!... Totul pentru clickuri!

paul111
paul111  •  12 Mai 2024, 23:58
Postat de mafa pe 07 Mai 2024, 19:45

Din doi in doi ani tot ne povestiti articolul asta !!!....dati-l si voi din 50 in 50 de ani sa fie mai interesant.

Mai vezi odata faza...nici nu e fault si nici nu a dat arbitrul fault !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează