Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Suporter de la Budapesta pentru națională: „Turcia - România 1-2! Vă spun și marcatorii”
1
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Udreo de unde ai tu mesajele lui Kovacs și de ce le știe Gigi Becali!?.... Cum au ajuns la voi date confidențiale!?.... Cum de le publici în presă!?... Udreo cum de nu ai fost la fel de revoltat când Dinamo a fost martelata de arbitraj in meciul cu FCSB!?.... In momentul acesta tu in alta țară ai fi fost șomer, *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** nu sesizeaza pe nimeni de mesajele lui kovacs sau razvanica e xenofob si raporteaza doar ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce vrajeli pe badia Burlan.. Cum cobora el scarile in Casa Fotbalului [ mostenire moca!) Si ce sa vezi ? L-a strafulgerat imaginea cu Italia, cu Roma antica... Pai ,se compara Fratii Jderi cu Rizolli, Rossatto ....Dupa care incepe sa dea la babaroase... Sa prosteasca prostii... Daaaa, e grav rau ,daca Istvan Jder a dat telefoane , clar telefoane de prelucrare informativa... Dupa care-si revine din buimaceala si o da p-a dreapta, eiiiii stiti cum e (sâc!) fratiorii... Au *** si ei de la aceeasi ... biberon ( mare pacoste la unguri cu genurile astea) si se apara ei intre ei, dragii de ei... la cate mandraveli au facut si vor mai face ,sunt epuizati si se sustin ... N-au rusine, n-au Dumnezeu ,fotbalul romanesc e in agonie dar meșterii stiu sa invrajbeasca romanii intre ei.. Vezi Doamne ,Gigi e groparul! Serios, puslamalelor??? N-ati construit nimic, n-aveti o strategie de modernizare a fotbalului romanesc, de fapt voua va si convine starea asta de ***, de suspiciuni ,, plantate,, si de voi cu multa grija , intre oamenii care se invart in mocirla si șușaneaua din acest campionat.. Il cheama pe gigi ca sa le arate balconul de unde Fratii Jderi vad Manasturul sau dealul Feleacului?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Presedintele FRF poate sa comenteze la sentiment intr-un cadru neoficial nu cand are reportofoanele massmediei ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.