Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Cum văd turcii remiza dintre FCSB și Fenerbahce: „Puteau marca două goluri”
0
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Măicuța Beatrice”, falsa clarvăzătoare care s-a îmbogățit din descântece ...
Libertatea
Deci DNA-ul e de vina...
Fratilor ati dat in dambla cu dna-ul asta! E un sindrom care macina tarisoara asta!!!
Semnalul lui Burleanu este clar! El fiind in campanie electorala prin hotararile luate vrea sa transmita mesaje pentru electorat"*** de o echipa patronata de un oier, o persoana privata"; "EU, FRF, nu stau in genunchi in fata Stelei!"EU, FRF, apar interesele echipelor cu investitii de la BANI PUBLICI/PRIMARII/STAT, ca doar de aceea am fost pus la FRF de Politic!" Mai nashpa este problema cu meciul dintre Craiova si Dinamo, adica dintre CraiOlguta PSD+SRI Dolj cu PSD RIN +MAI Bucuresti! Este o lupta ideologica intre a sustine echipele cu conducere din PRIVAT si echipele sustinute de Primarii,Politic - in majoritate covarsitoare in campionat -, daca mai punem lin balanta ca si CFR Cluj 1907 cu bani de la Loja masonica a maghiarilor din Canada (n.a. - sursa: mass-media din Romania, nota este pentru IT &Cenzura, oripilati! avem o privire de ansamblu clara a imixtiunii POLITICULUI in destinele si performantele fotbalului romanesc!) De ce credeti dumneavoastra ca UEFA interzice echipe departamentale si Imixtiunea (IMIXTIÚNE, imixtiuni, s. f. Amestec nemotivat și nedorit în treburile altuia. [Pr.: -ti-u-] – Din fr. immixtion, lat. immixtio, -onis) POLITICULUI in fotbal?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai, dar daca ai dovezi de spagi, iesi cu ele, altfel uefa si dna ar trebui sa se autosesizeze !!! *** aiurea !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din fericire, *** ăsta *** mai face pureci la FRF, o lună de zile !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB este umeda si in chiloti, de frica sa nu piarda la Sibiu. Au batut Sepsi norocos, aia, s-au batut singuri, prin ratari,la 0-0 si apoi autogol. Cam la toate meciurile este 0-0 , la pauza, oamenii lui Becali sint de o impotenta rara. Dau vina pe orisicine, dar nu isi vad barna din ochii lor. Este mare deosebire in jocul celorlalte 5 din play off, toate au joc bine inchegat, iar CFR are -in plus-structuri bine asezate si la patronat, si la conducere si la antrenor si ca lot. Si Craiova si Viitorul au un joc care ii sicaneaza pe bucuresteni. logic FCSB nu are cum sa ia titlul anul asta, vor iesi, din nou, Gigi si MiMi sa faca scandal la orice mica eroare, dar ...degeaba !!
ba *** *** i-ati catrafusele si pleaca mai repede. ce cauti tu in fotbal ba limba. cine te-a pus ba aici? dati-l in judecata in civil pe jaf ca ve-ti cstiga.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu iti folosesti grauntele ala de creier macar putin? Pai FCSB a cerut arbitrii straini tocmai pentru a nu exista dubii DUH Vezi ca astia carora le convin fluierasii romani (stiu ei de ce) sunt CFR si Viitorul .
Steaus vrea un arbitraj corect insa cei de la ferlderatie nu au priceput nici pan acum ca noi nu avem arbitraj suntem pa de ce acum cativa ani s- a putut arbitra cu arbitri strainisi acum nu pentru ca sunt alte interese ascunse.
Eu cand am spus aici ca fcSportMogosoaia fara arbitri este echipa de pluton, m-au bannat! Acum intelegeti de ce Becali vrea sa-l dea jos pe Burleanu, pt ca-i baga bete in roate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.