Alte știri din fotbal
Interes major din Polonia pentru un fundaș din Superligă, care a fost convocat de Lucescu la națională
0
Directorul Gazetei a analizat cele mai importante faze de arbitraj ale etapei: „Acolo aș fi dat penalty, aseară nu”
0
De ce Sepsi pare victima perfectă pentru FCSB
2
Un jucător a plecat de la Rapid fără să anunțe pe nimeni: „Urmează un proces lung”
2
Știri din fotbal internațional
Mourinho îl atacă pe Pep Guardiola: „Asta-i slăbiciune!”
0
Bani grei pentru supraviețuire! Peste 260 de milioane € cheltuite de nou-promovatele în Premier League: pe cine au adus
0
Harry Kane semnează!
1
După 135 de milioane de euro pentru Elliot Anderson, Manchester City plătește alte 100 pentru un mijlocaș de 18 ani
0
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
11
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
8
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Centrala nucleară de la Cernavodă, construită catastrofal la indicațiile ...
Libertatea
A parcurs aproape 700 de kilometri pe Via Transilvanica și s-a oprit. ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Un TIR intrat pe contrasens a vărsat 18 tone de roșii peste o Dacie în ...
Libertatea
lasati timisorenii sa se agite, degeaba, pentru noi dinamovistii ei oricum nu conteaza, meciul asta nu reprezinta nimic pentru noi, nu se poate numi derby!!!
Dinamo a jucat bine. Daca ar juca tot timpul asa ar fi bine. Iancu nu prea are ce cauta in fotbal. Vorbeste prea mult de echipele adverse. Fortza DINAMO.
nici nu vreau sa ma gandesc ce se intampla dak ramanea poli in 11 oameni in loc de 9 ..... in locul cainilor mi-ar fii rusine ........FORZA RAPID ,FORZA POLI
vranjkovic ala e bosniac...sa nu se supere ca-l face sarb mai dDan Brie...:)))))))
si singura greseala a centralului din seara asta a fost ca nu a dat ROSU direct la penalty...i-a dat doar galben...ghinionu prostului ala ca mai avea unu, altfel scapa usor avand in vedere ce a comis !! Daca nu stiti sa va controlati jucatorii a cui e vina ma umflatule? uite-te la inregistrarea meciului Manchester-Liverpool si ai sa vezi cum si-a luat Mascherano doua galbene intr-un minut tot ptr sfidarea arbitrului.! Las-o moale cu arbitraju pana una alta cu rapid..3 pcte pe nedrept, azi 1 pct
echipa voastra zace undeva in C, singura ca tarfele!!!!
urinez pe mormantul lui haldan!
dak ziceti voi astea de la gsp... "Brezinsky a fost şi el trimis, corect, la vestiare, Balaj simţindu-se sfidat de slovac"...am fost pe stadion si la faza cand a dat galben lui Pulhac, a aplaudat ironic...gluma asta de arbitru nu s-a mai simtit sfidatin la acea faza!?felicitari lui poli si tuturor care au sustinut echipa
Bai hojas, tu eshti cu muya? Cum poola mea poti mah sa zici ca-s ashtia subiectivi? Pe hipopotamul ala infect, Ia-n_curr, nu-l vezi subiectiv? "Faza la limita shi arbitrul a dat credit atacantului". Ma faceti sa rad. Sunteti patetici. Mi-e sila de voi. Auzi la ei, nu suporta baloane de la Coca Cola. Da sa luati bani de acolo shtiti? Gasiti-va o bautura violet:)). Eu zic sa va duceti sa spargeti vitrinele cu Cola. Sunteti nishte tarani frustrati nascuti la orash. Hai sictir!!!
ba...nici in 2 oameni nu aveam cum sa pierdem cu niste jigodii precum dinamo. recunosc ca poli nu a fost buna dar dinamo....a fost de toata jena. e interesant faptul ca dinamo ne bate numai la penalty si cu jucatori eliminati. sa fim seriosi ca orice alt arbitru reusea sa gestioneze mai bine meciul. nu poti sa acorszi in penalty si 2 rosii unei echipe care nu a faultat mai mult sau mai agresiv decat adversarul. eu inteleg greseli de aritraj dar chiar asa. nu zic ca am fost furati, zic ca...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.