Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Nu stiu in ce tara , majoritatea sunt pocnitori , mincinosi , prosti etc. Tu in ce categorie te-ai incadra ?
il supara adevarul ? :))
Eu ma cam plictisesc, astept sa imi vina niste carti sa ma apuc de citit, tu?
radoi nu mai joaca de 3 ani la steaua, ce relevanta are ca a avut si el niste intrari de genul asta cu ani in urma fata de ceea ce discutam acum despre cadu?
Nu stiu, ai vazut link-ul in care Terry primeste un picior in gura si Diaby nu primeste nici macar galben... Cred ca va primi maxim patru etape...
://www.youtube.com/watch?v=x5hd-RJUHIg
Cadu este un fel de Huidu, fostul cârcotaş. N-a fost vinovat, i-a alunecat piciorul în gura ăluia, lăsându-l orfan de 5 dinţi.
Bai stelistule, dar RADOI cum era ??? sau ai uitat, nu ??? Juca dur si agresiv, si a avut multe faulturi de genul pe care le face Cadu, dar vad ca ati uitat !!!!
Poate iti par cunoscute fetele lor... ://www.transfermarkt.de/de/osvaldo-miranda/profil/spieler_30856.html ://www.transfermarkt.de/de/arthuro/profil/spieler_35513.html
Salut. Nu mai ma bag, oricum nu cred ca mai scapa de data asta. Tu ce mai zici ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.