Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Povesti...
E jale cu cascavalul la unguri :) vor ajunge sa joace pe pita si unsoare ceangaii astia :D
Pe langa Alexa si Lacatus, Cadu e artist plastic.
Trebuiau sa-i * gaseasca * o hiba lui Cadu .Fotbalist adevarat,constant ,marcator chiar, excelent executant al loviturilor de la 11 metri. Pai daca ne luam dupa juctori duri G.Muresan, Gardos ,mai e unul pe la Dinamo.aia sunt * profesori*.
Doar ca nu eu ii platesc salariul...
Cadu este cel mai titrat jucator din Liga 1.Este un sportiv adevarat ,un lider al vestiarului ce spune ceea ce gandeste.Este ultimul *mohican*din vechea trupa de baza a CFR-ului. Cred ca cel mai mare *defect* al lui este ..salariul. Banii, ca daca nu existau nu erau nici fotbalistii profesionisti. Cred ca si Cadu s-a cam saturat de mocirla de la noi ,de barfe ,scandaluri in care si el a fost tarat nevinovat. Si mai are un ..*defect*.E portughez.Si roman.Si-a pus speranta ca va fi convocat la Nationala.Nu si-a dat seama ca la *noi* daca nu joci la Steaua nu insemni mare lucru. Pentru prima data l-am auzit pe Cadu ca in recalificari ar tine cu Portugalia. Eu sper inca in *steaua* lui Cad
adica sigur ca e cel mai dur care a jucat vreodata in divizia A sau Liga lu' Mitica. asa ne-au s[pus ziarele ... ca i-a scos aluia 5 dinti. e drept ca-n aer parca se vedeau doar patru iar in iarba au ajuns trei doctorii afirmand ca se clatinau doi si in final omul avea lipsa doar unul ... care i-a crescut la loc pana la meciul de sapttamana urmatoare ... foarte dur Cadu ... cel mai dur. Cadu iese la pensie de la CFR. stati linistiti.
Mult prea tarziu !!!! :(
Sigur nu mai luam niciun trofeu, acuma ca Negoita pune pe picioare New Dinamo. Si da, Cadu nu-i cel mai bland jucator, dar sa-l compari cu Bumbescu inseamna sa nu-l fi vazut pe ultimul jucand, sau sa crezi toate istericalele tabloidelor de sport despre primul.
Crezi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.