Alte știri din fotbal
Dublul campion cu FCSB n-are mari speranțe: „Play-off? Nu cred”
0
Ianis Zicu, înaintea duelului cu fostul său coleg de Dinamo: „Știm cu toții stilul lui Claudiu Niculescu”
0
Scos de pe lista de campionat, Mihai Roman a semnat
0
Emil Săndoi l-a remarcat după Universitatea Craiova - Oțelul Galați: „Este mult mai periculos”
0
Știri din fotbal internațional
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
0
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Florin Andone pune mitraliera pe foștii antrenori: „E un om rău, oribil! Nici mama lui nu-l place”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Dupa regula ultimilor 8 ani, CFR e favorita, dupa ce am vazut anul asta, Steaua e favorita... eu zic ca va fii unul dintre cele mai bune campionate romanesti din istorie. Rivalitatea Steaua-CFR creste, si eu zic ca peste 10-15 ani, daca celalalte echipe tot nu misca nimic, aceasta rivalitate va fi mai importanta decat Steaua-Dinamo, si va ajuta mult fotbalul romanesc. Fie ca cel mai bun sa castige anul viitor, ma bucur sa sunt si stelisti care gandesc logic.
si parerea mea este ca la anu` steaua va defila din nou, vom castiga campionatul la pas, ma bazez pe logica mea care rar a dat gres, o logica simpla pe care am mentionat-o in primul comentariu dar am sa mai repet motivele mele: 1 steaua este o echipa f puternica a demonstrat-o si-n europa, cu cateva intariri vom fi si mai puternice 2 celelalte echipe au nevoie de perioada de reconstructie, de multe transferuri, de omogenizare etc. e greu de crezut ca se vor transforma in super puteri peste noapte aceste fiind concluziile mele eu cred ca vom castiga si la anu, dar ramane de vazut ce va fi, fotbalul este imprevizibil si dupa cum spuneam opinii putem avea toti dar siguri nu putem fi de ni
esti prost de bubui. toate echipele se bazeaza pe vanzarea biletelor. alea care au fani, nu cfr. de-aia isi fac stadioane mai mari. de-aia arsenal nu mai joace pe highbury,joaca pe emirates de ex. tu oricum n-ai cum sa intelegi asta. tu, in mintea ta ingusta, ai impresia ca numai cfr face profit :)) apropo...cat profesionalism a fost in iarna, cand l-au ales pe paulo sergio? al catelea a fost pe lista?al zecele? al 15-lea? ca ofertasera toata italia si jumate de portugalia. alegerea facuta pe baza unei analize atente si profesioniste, n-am ce zice. s-au vazut si rezultatele :)))
Buna, tataie. Ma bucur ca ai grija de alti combatatnti. Matale esti cea mai buna dovada ca te poti tampi cu totul daca te uitzi prea mult in gura ciobanului. Vorba lui Shezarica, esti un om cu ochii deschisi. El saracul are doar gura deschisa !
vorbe in vant, de genul `eu cred ca`, `daca si cu parca` s.a.m.d DE FAPT NIMENI NU STIE CE VA FI LA ANU`! sigur cu toti putem avea o parere insa de stiut nu stie absolut nimeni. In mod normal Steaua nu are cum sa nu fie favorita la titlu daca-si pastreaza nucleu actual, cred ca asta ar vedea si-un orb, nu tre sa fii mare specialist.Ah, ca poate nu-l va mai castiga asa usor, ca celellale echipe se vor intari, ca poate nu-l va castiga deloc, orice e posibil dar mie imi e imposibil sa cred ca steaua nu se va bate la titlu si la anu! e o logica simpl, cfr si dinamo le trebuiesc f multe transferuri ca se se intareasca deci e greu, rapid e prea jos, celelelate nu ctz! steaua clar va fi favorit
Nu pot sa-ti raspund la intrebare pana se termina campionatul, Stelica, doar atunci poti vedea la ce diferenta e castigat campionatul.
Eu prevad ca Cacadu se lasa de fotbal !
Opreste-te, te rog. Daca tu imi zica ca sa declari ca ii dai afara pe jucatori (si chiar ii dai afara, si aduci mai buni, by the way) si ca ii dai la sapa/la muntele Athos sunt de acelasi nivel, nu mai am ce discuta cu tine. Si daca tu crezi ca de pe bilete se fac bani in fotbal, daca vreo echipa e pe profit din cauza vanzarii de bilete, doar imi intaresti argumentul asupra gandirii Stelemiste. Iasa banul 1-2 in fotbal, nu? :))
raspunde la intrebare. cand a castigat ultima data o echipa campionatul la diferenta asta si nu a luat titlul si anul urmator. cand s-a intamplat ultima data o cadere asa mare, incat, dupa un campionat dominat autoritar o echipa sa nu mai castige titlul anul urmator
Cum poti sa te consideri o echipa profesionista, cand ai manegeri gen MeMe-ul la echipa? Baiatul asta plin de testosteron e cu 1 pas si jumatate in inchisoare... si el e inca chemat de Gigi Sport 1 ca sa comenteze meciuri de gen Bayern-Barca sau Borussia-Madrid. Ce legatura are el cu acest nivel al fotbalului?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.