Alte știri din fotbal
CSA Steaua e aproape de colaps financiar! Detalii incredibile obținute de GSP: „Toate secțiile sunt în pericol de desființare, nu doar fotbalul”
0
Dani Coman a reacționat după întâlnirea din Bogdan Andone și Gigi Becali: „S-a dus din bun-simț”
0
Prima plecare de la U Cluj! Nemulțumit de statut, discută transferul în Serie B
0
Mihai Stoica a întors-o ca la Urziceni » Ce s-a ales de amenințarea cu demisia: „Să nu se mai ducă după fentă”
7
Știri din fotbal internațional
Gary Neville, convins înaintea meciurilor decisive din Premier League: „Nu văd cum ar putea rata această șansă”
0
Trei pentru un loc » Peste cine ar putea da Dinamo, FCSB sau FC Botoșani în Conference League
3
Planurile defensive ale lui Cristi Chivu pot fi date peste cap » Încă un club uriaș îl vrea pe Alessandro Bastoni!
1
Următorul pas al carierei lui Denis Drăguș
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
4
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un avion F-16 românesc a doborât o dronă, în Estonia: „Probabil era o dronă ...
Libertatea
Cam asa...
Nu-i rau Costea, dar nu stiu unde mai intalneste el o aparare ca a noastra cu Rada, Sepsi...ce sa mai. Noi si pe un Tanase din asta suntem in stare sa-l transformam in Messi. E praf aparare, orice am zice. Nu e praf, praful mai intra in ochi, mai deranjeaza pe unii-altii. Este inexistenta. Si asta nu deranjeaza pe nimeni.
Nu cred..pana nu anunta oficialii CFR nu scrieti aiureli!!
Iar fac transferuri in numele CFR...!
Incepe cu "Iau propus..." si continua cu ""vor sa-l convinga/determine...". Articolul parca e scris de lelea Floare pentru o fituica de mahala.
Ma tem ca vom vedea o revenire a lui Costea in tricoul lui CFR. Are Becali un talent de a inhiba jucatorii care nu-i plac absolut incredibil. Putini au scapat (de pilda Rusescu - sa ne amintim cum vorbea despre el in toamna, noroc ca omul nu l-a luat in seama).
are prima optiune Severinul,.....asa ca depinde de ei.
nu,tocmai am spus,.....ca CFR a facut blat ,le-a dat punctele de care aveau nevoie,pentru a fi de acord sa vina Costea la ei,si sa le dea o suma mica pe el........e caz penal,de puscarie.......desteptule.
Desteptule,chiar daca nu ar deveni liber de contract in vara,care-i logica ta?CFR a lasat-o mai moale ca sa poata sa cumpere mai scump?
oaie, daca stiai sa citesti aflai ca e liber de contract din vara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.