Comentarii (42)

Muzzi Ciprian  •  13 Februarie 2019, 21:59

dinamo poate sa faca 9 puncte din 9, tot e greu! macar viitorul, botosani ,sepsi sau gaz metan ar trebui sa piarda cam tot, imi este greu sa cred asta!

rocky2  •  13 Februarie 2019, 18:48

Hermanstatii acum doua etape au arat gazonul la Cluj, dar cu fcsb au fost, cum altfel decat... mielusei!;) Gigi stie!;)

loko1  •  13 Februarie 2019, 15:51

Dinamo va castiga 9 puncte din 9 !

se_rade_de_fc_fcsb  •  13 Februarie 2019, 13:08

Le umplem sacul botosanenilor și mergem in play off!

Mihaela Racu  •  13 Februarie 2019, 12:00

Dinamo chiar daca bate Botosani se va incurca cu Calarasi Alexa de abiia e asteapta ,,,,,,,,,,,,

mumia_se_intoarce  •  13 Februarie 2019, 10:56
Postat de mariuss72 pe 13 Februarie 2019, 10:39

Dinamo are cel mai usor program dintre toate, daca reusesc sa bata moldovenii, sansele cresc foarte mult, la fel si moralul. In continuare vad sanse mici pentru Dinamo, nu-mi fac iluzii ca asta de mai jos. Abia dai un gol cu Medias, si visezi sa bati Viitorul si CFR...nordistii astia...

Mimao are program usor pentru ca Redmic a cumparat arbitrii si adversarii

dybala21  •  13 Februarie 2019, 10:53
Postat de Dragan Ionel pe 13 Februarie 2019, 09:43

"Cheia" este la viitorul. La rezultate normale, viitorul accede cu 37 puncte pe rezultate directe cu Dinamo. In ultima etapa, "cu sacii in caruta", viitorul da 3 puncte la botosani si merg impreuna mai departe. Si, asa, functioneaza " cooperativa":echipa adusa de tancurile sovietice si abandonata de armata in perpetua retragere, va avea trei adversari "de omenie" in playoff.

ti-au slabit astia *** si lanturile si ai reusit sa evadezi de la ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dybala21  •  13 Februarie 2019, 10:52
Postat de pol1tehnicaiasi pe 13 Februarie 2019, 09:44

Ce sa mai car ca mar...Politehnica Iasi va intra in play off !! Istoria se repeta !!! Mergem si batem la Viitura lui Hagi, apoi pe CFR iar in ultima etapa ne distram cu Sibiul, mai ales ca meciul nu se va juca la Sibiu ! Ce e mai important, este ca IAR stam la mana noastra, daca batem tot !!

Trezeste-te baiatule. Te-au cam luat ametelile de la aerul rarefiat

mariuss72  •  13 Februarie 2019, 10:39

Dinamo are cel mai usor program dintre toate, daca reusesc sa bata moldovenii, sansele cresc foarte mult, la fel si moralul. In continuare vad sanse mici pentru Dinamo, nu-mi fac iluzii ca asta de mai jos. Abia dai un gol cu Medias, si visezi sa bati Viitorul si CFR...nordistii astia...

hells_angels_buc  •  13 Februarie 2019, 10:26
Postat de hells_angels_buc pe 13 Februarie 2019, 09:53

*** !!!! https://prnt.sc/mkezl7

iosife de ce moderezi comentariul ????? '' Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor. '' *** !!! ca acel comentariu avea limbaj vulgar sau jignitor ..........am scris doar '' ce parere aveti '' COMUNISTILOR !!!!!!!!!!!!!!!!!