Comentarii (61)
Geani Muraru  •  18 Februarie 2020, 09:04

Sper ca *** sa se duca in play out

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valentindragobete  •  18 Februarie 2020, 08:18

Iar încep calculatoriștii gsp cu calcule care nu s-au confirmat niciodata

caoradea  •  18 Februarie 2020, 08:13
Postat de flojo pe 18 Februarie 2020, 07:55

Nici nu ştii cum e mai bine, fără viitura omenoasă, fără botşeni (fcsb 2), fără gaz metan (tot un satelit ***), fără astra datoare ciobanului! În orice variantă oile au cel puţin trei aliaţi în play-off! Evident, tot pe doi vor termina!

Gresit, nu stiu dc vor fi pe 3.

dubluv  •  18 Februarie 2020, 07:58

parca a sosit momentul sa faca si Viitorul un play-out. Se mai stinge astfel legenda cu 'pepiniera de fotbalisti' atribuita echipei lui Hagi, un club care de fapt nu a produs NIMIC.

flojo  •  18 Februarie 2020, 07:55

Nici nu ştii cum e mai bine, fără viitura omenoasă, fără botşeni (fcsb 2), fără gaz metan (tot un satelit ***), fără astra datoare ciobanului! În orice variantă oile au cel puţin trei aliaţi în play-off! Evident, tot pe doi vor termina!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

digei  •  18 Februarie 2020, 07:53

Statutul de satelit al FC Stan si Bran te poate ajuta din cand in cand. Botosaniului i-a reusit. Imi pare rau de Viitorul dar daca joci amicale cu Becali poate nici nu meriti sa joci in Play Off, unde e echipa aia din anii trecuti?

Muzzi Ciprian  •  18 Februarie 2020, 07:41

e amuzant cum se cearta random cu poison daca ia fcsebeaua titlul sau nu si cine pe cine bate! pai fcsb in ultimii ani nu a fost in stare sa catige decat un meci cu CFR si ala cand nu mai conta! despre ce vorbiti acolo? ca da gaz, ca da craiova puncte, ca alea....ca alea! cfr are 6 puncte in fata din meciurile directe in play-off!

sasesase  •  18 Februarie 2020, 07:31

Viitura out

valyomanid4  •  18 Februarie 2020, 07:26
Postat de Alexandru Chis pe 18 Februarie 2020, 05:45

Daca toate trei castiga etapa viitoare, ghici cine "sare" din Play Off?

Doar fecesebistul Sandel putea pune o astfel de intrebare...:)))))

Luci DeLon  •  18 Februarie 2020, 06:58