Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
clinceniul e putinarie,rengeli BLATURILOR MARETE sa fie linistit......
Si CFR ce sa zica de Craiova?Care totdeauna *** la mafiot!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Observ ca geja ati calificat-o pe Viitorul! Ati postat-o cu litere aldine cu caractere groase mai mari!
Dinamo va juca barajul cu locul 3 din L2 şi se va salva de la retrogradare la penalty-uri în meciul retur! Asta ca să fie totul mai insuportabil pentru cei ca tine, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă amuză faptul că e batălie mare pentru a prinde playoff-ul echipele astea cu semnul întrebării! Haideți să fim realiști, ce rezolvă ele dacă prind playoff-ul? Veți spune, păi prind Europa Ligue, bine și? Ce poate face una dintre aceste echipe în Europa? Mergem doar ca să ne aflăm în treabă și să ne facem de ..... Că de făcut față, sunte departe tare, așa că .......lăsați-o mai moale cu play-off-ul, să ne vedem de mocirla noastră, fiindcă când scoatem capul afară ne facem de tot ***. Exceptând doar CFR, care ne-a reprezentat onorabil în Europa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acu' fă-ne calculele și pentru playout. Să știm dacă FC D 1948 SA va termina tot ca anul trecut, sau bateți recordul. Că locul 10 nu-i rău...
Deci?Si daca castiga cu Voluntari,Dinamo tot ramanea in afara play off-in urma Viitorului!Numai daca ar fi castigat si cu Sepsi si cu Voluntari,s-ar fi calificat!Dar acele meciuri au fost pierdute din incompetenta lui Uhrin, care nu si-a studiat adversarul inainte de meciurile directe-cu Sepsi si Voluntari-pentru a "raspunde"in mod corespunzator,la schimbarile facute de antrenorii echipelor adverse-si nu a facut schimbarile IMEDIAT dupa eliminarea lui Nistor-in meciul cu Sepsi-si a lui Scovajsa in meciul cu Voluntari!
Salut Muzzi! Respect!
Sper ca *** sa se duca in play out
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gresit, nu stiu dc vor fi pe 3.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.