Alte știri din fotbal
Florin Prunea, exploziv după Craiova - Dinamo: „Ce a fost aseară jihadul ăla? E un grup în care se întâmplă lucruri necurate”
0
Cristi Borcea, reacție acidă după greșelile de arbitraj de la meciurile lui Dinamo: „Eram pe primul loc"
1
Ioan Becali a vorbit despre situația lui Gâlcă la Rapid: „E nefericit” + Cine l-ar putea înlocui pe antrenorul giuleștenilor
0
Cum vede Porumboiu marea greșeală de la Craiova - Dinamo: „Nu înțeleg un lucru”
3
Știri din fotbal internațional
Comparația găsită de italieni: „Titlul lui Chivu a avut imperfecțiunea multor opere de artă. Zâmbetul misterios al Giocondei provine dintr-o greșeală tehnică”
0
„Meritele lui sunt mai mari decât ale echipei!” » L-a antrenat pe Cristi Chivu la începutul carierei și nu uită „slăbiciunea” acestuia: „Era viața lui”
0
Latura lui Rayan Cherki care l-a surprins pe Pep Guardiola: „E înfricoșător, nu mă așteptam”
0
Everton - Manchester City, meci crucial pentru Pep Guardiola în lupta pentru titlul din Premier League
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cine a profitat de menținerea în insolvență timp de 17 ani a Remin Baia ...
Libertatea
Paradoxul pensionării la 50 de ani în MAI: 61% din foștii angajați au ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Stadionul nu a fost construit de armata
Normal ca decizia e foarte corecta ca *** sa nu joce in Ghencea,acest fariseu nu merita asa ceva, si nu mai au rost comentarii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a băgat și Tăriceanu ca *** unde nu-i fierbe oala. Orice echipă poate juca în Ghencea in anumite limite, întrucât Steaua și echipa națională au prioritate însă în niciun caz FCSB pentru că sunt datornici și rău platnici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simt o imensă stare de vomă !.Voi ???...
talpanist lasa jignirile!!.... nu stiu ce v-o invatat talpa la popota .. da nu-I ok!!
Să ne spună acest individ ,care după atâtea mandate ,se plânge de situația de pe stadioane, de ce nu a făcut nimic în sensul asta?Să ne spună de ce este tara in situația asta? De ce pleacă oamenii la munca în străinătate lasandu și copii singuri in tara?De ce sunt o grămadă de multinaționale care nu plătesc mai nimic acestei țări?Și mai vrea și primar!
Atâta minte ai cât găină.Daca ar durea prostia ai urla pe strada.Tu probabil ai văzut un film erotic și acum te crezi haiduc.
Distrugerea n-a fost niciodata o solutie!! nu ne putem cobora la mintea lu' borcea butelie(nu mai spun ca poate fi penal) ... mult mai pertinenta ar fi o actiune in justitie , plus ca i-ar lovi acolo unde-i doare ... la bani!!
Dinamovistii au dat foc odata stadionului Ghencea ! a doua oara vor fi stelisti care dau foc stadionului Ghencea ! si mi se pare absolut normal sa se intample asta ! Daca Fcsb nu are voie sa joace pe un stadion facut din bani publici atunci sa ia foc stadionul ala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cu siguranta nu va mai fi la fel! Pe finalul campionatului trecut, a fost un adevarat concurs de penalty-uri acordate in favoarea celor doua echipe care se bateau la titlu, in vreme ce penalty-urile care trebuiau acordate adversarilor, erau trecute cu vederea! Nu trebuie sa mai avem parte de asa ceva! Fotbalul trebuie sa se joace pe teren, nu in culise!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.