Alte știri din fotbal
Ce șanse are Universitatea Craiova la titlu » Gabi Balint și Cristi Săpunaru au calculat în procente: „Se joacă până la final”
0
Elias Charalambous și jucătorii de la FCSB au primit ceasuri de lux! Ce spune antrenorul despre revenire: „Prima opțiune ar fi FCSB”
0
A revenit la CFR Cluj și Ioan Varga l-a dat afară după nici 24 de ore
1
Stadionul de 100 de milioane de euro prinde contur la clubul din play-off! Cum va arăta arena: premieră în România
6
Știri din fotbal internațional
Întâlnire Ivan Savvidis - Răzvan Lucescu, imediat după ce PAOK a ratat obiectivul
0
S-a transferat și a uitat să înapoieze mașina! » Italienii l-au dat în judecată și îl acuză acum pentru delapidare
0
Bruno Fernandes l-a egalat pe Cristiano Ronaldo
0
Donald Trump mărește potul » FIFA va împărți echipelor participante cei mai mulți bani din istoria Mondialelor!
2
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
24
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
De ce nu sunt doborâte dronele rusești deasupra Ucrainei: explicațiile unui ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Avocatul Cuculis, noi dezvăluiri în dosarul crimelor de la Spitalul ...
Libertatea
la puscarie cu mitica si sandu!
chiar daca nu reuseai nimic, ca nu sunt probe cum se tot dau ei tari, macar faceai o plangere!
auzi nene de ce ai dormit pana acum? era afacerea ta! de ce nu ai mers la DNA si sa spui toate astea! pacat de aia ne conduc toti nenorocitii ca stam si asteptam sa vina altii sa se lupte cu ei!
denethorj, da ,ar trebui si o campanie : ZIARISTII LA COAFOR ! pt. ca ei stiu, si cunosc toate dedesubturile care se intimpla, ca nu recunosc ,asta e altceva, conteaza ce stiu, si cred suporterii.
aici nu e vb de nesimtirea lui...ar fi trebuit dat jos, demis...dar de catre cine? el este reprezentantul unui circuit PRIVAT si este ales/demis/dat jos..zici cum vrei ..de catre presedintii de cluburi din LIGA1. ATAT. Suporterii nu pot/nu au cum sa intervina in aceasta chestiune. Esti suporterul unei echipe, in cel mai bun caz pt tine, clubul poate ALEGE sa tina cont sau nu de parerea ta si sa voteze in consecinta. presedintii de club din LIGA1 nu-l vor da afara exact pt ca face ce am zis eu mai jos(le permite divizarea si le vireaza banii din drepturi TV in alte conturi) si astfel ei pot sa fraiereasca statul la taxe si sa intretina clubul pt ca putini aduc si bani de acasa
foarte pertinente cele doua mesaje. si numai astea doua obiectii daca ar fi existat si ar fi trebuit dat jos, demis. dar sunt zeci de alte motive serioase. cata nesimtire poate sa aiba un om sa tina asa de scaun? de ciolan?
cred ca mai degraba se ia de mircea sandu nu de dragomir, dar deh, nu se potrivea cu campania daca puneati un titlu corect, nu?
Zoiaristii la COAFOR !
ce legatura are fotbalul juvenil cu Mitica? Mitica e la LIGA 1 ! ATAT!Luati-va de blaturi, de faptul ca le permite divizarea si le vireaza banii din drepturi TV in alte conturi(vezi cazul Craiova, Rapid etc) dar nu fotbalul juvenil. Pt fotbalul juvenil trebuie tras la raspundere Mircea Sandu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.