Alte știri din fotbal
Gâlcă l-a pedepsit pe Dobre că i-a contestat tactica, dar a mizat pe Keita, anchetat pentru accident mortal și fugă de la locul faptei
0
Mehmet Topal, după Petrolul - Hermannstadt 1-1: „Penalty ușor acordat!” + mesaj pentru FCSB și Hagi
0
Rasism în văzul lumii » Mesaje oribile afișate unul după altul de olteni, fără cenzură
2
Universitatea Craiova - Rapid » Gol imediat după pauză, din fază fixă: schimbare de lider
13
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
0
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
0
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
0
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vicepreședintele Parlamentului European solicită în România un „moment ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Am stai linistit.Chiar nu sunt fan al ciobanului spre deosebire de voi care il lingeti toata ziua pe chelios.Si apropo, daca esti asa inteligent...cand am jucat semifinala de cupa europeana sau am iesit de pe locul 3 in CL tot altii ne-au calificat?
Auzi bai oligofrene..eu inteleg ca esti platit cine stie din ce bani sa stai pe net toata ziua dar asta nu-ti da niciun drept sa ma jognesti. Ma doare-n basca de echipa voastra si de orasul vostru. Sunteti o progenitura a unui regim politic si asa veti ramane, iar pentru faptul ca nu umbla nimeni din conducerea CFR cu sacose pe strada nu inseamna ca sunteti curati. In rest ce sa-ti zic..insanatosire grabnica..caci problemele de comportament pe care le afisezi sunt grave.
mucosule spune-i la ma-ta sa te educe!!!
Cu sacosa cu bani pentru restul echipei iar pentru Reghe si cei care sau transferat la Steaua cu promisiunile .
Aschimodie draga, facem un test. Punem in zid in fata oricarui jucator al Stelei, facem o gaura de 0,5 m in ea si-l punem sa traga cu 122 km/h prin ea. Ce zici? Cati reusesc asta macar in 50% dintre incercari? Pune piciorul pe minge si nu discuta despre sporturi pe care doar privindu-le crezi ca le intelegi.
da ,mi-am dat drumul la mami tau in gura
Ca sa vezi, pana si acolo suntem mai buni decat Steaua. Chiar asa de saraci...cu duhul sunteti? :)
cfr-istii sunt ultimiii care ar trebui sa vorbeasca de meciuri cedate de adversari... ati uitat de cadourile primite de la Bistrita, Dinamo, Otelul, etc.??? Si toate in anii in care cfr a luat titlul? Ce coincidenta, asa-i? Fara sa punem la socoteala punctele obtinute cu arbitrii sau cu jucatori imprumutati pe la echipe adverse si care comit penalty in meciurile directe... Luati macar 1 (una) bucata titlu fara magarii si nimeni nu o sa mai zica nimic niciodata. Puteti?
S-ar putea...oricum pe Porumboiu il vad mai putin pervers decat cei doi puhavi ce va conduc. Iti aduc aminte de zidul Otelului cu CFR-ul de anul asta si de jocul CFR-ului de anul trecut..dar probabil caputul iti va fi solicitat prea tare. Caci e un pic greu sa fii impartial cand tot ce-a dobandit echipa ta favorita e sub semnul intrebarii.
De ce te uiti numai in gura lui Gigi Becali?!? De ce nu-ti cumperi un televizor?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.