Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
„Ianis a prins o zi proastă” » Ovidiu Ioanițoaia i-a luat la rând pe „tricolori”: „Speriați de bombe!”
0
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
1
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
2
Știri din fotbal internațional
Executivul din Kosovo a anunțat prima pentru învingătorii Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Din ce stiam FC National avea palmaresul Progresului, respectiv cupa din 1960.
Cneazu era denumirea alternativa, cred ca e mai potrivita, nu vreau sa creada lumea ca echipa are vreo legatura cu Republica Comunista Chineza din prezent.
DDB este mort daca nu scapa de Bucurica, Elias, etc. Daca nu aduc niste nume care sa inspire o reala incredere, nu vad un viitor al DDB-ului.
Chiar dacă va face o chetă să strângă banii pentru a plăti datoriile (deși greu de crezut că va strânge acești bani), Doar Dinamo e în B nu va avea banii necesari să finanțeze echipa pentru promovare și ulterior menținere în prima divizie. Cea mai sănătoasă variantă este falimentul și renașterea alături de investitori serioși, pe modelul Rapid (deși în acest caz a dat la început o mână de ajutor și politicul - Tudorache, poate și alții).
El încă mai crede ca Dinamo este in prima liga :)))
iar cu astia?acuma dati stiri zi de zi cu ei??asta ii cea mai mare problema domle ca a retrogradat echipa securitatii....sa le multumeasca frf si lpf ca trebuiau sa fie zburati de mult din Liga 1..extraodinar ,bomba ,ii apocalipsa ..oare o sa putem trai fara bolsevicii rosii ???vreo 4-5 ani uitati de ei..
Nu văd rostul unui articol făcut pentru suporteri, pe al cărui conținut nu pot să- l comenteze. :)) Este aiurea, de tot. :))
În România mică, în România Mare câștigă numai ăia care merită și retrogradează ăia care trebuie. :))
Ai pus și Progresul? Că nu l-am văzut pe lunga-ți listă. :)) FC Național e un surogat al Băncii Naționale aruncat în derizoriu, metre. :))
Dacă le aduci pe toate, să vezi câtă liga întâi faci. :)) Nu știu unde au loc toate, dar merită o încercare, măcar din respect pentru istoria fotbalului, așa! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.