Comentarii (11)
vulpedevulpe
vulpedevulpe  •  27 Februarie 2014, 17:13

Drept la replică: Încercare „subțire” de a ne pune pe toți în aceeași oală „Marcel Puşcaş şi mărturia mincinoasă » Fostul realizator de emisiuni a fost şi el implicat într-un dosar penal”. Așa sună un titlu, din ediția de astăzi a Gazetei Sporturilor, care tronează peste niște înșiruiri de asa-zise dezvăluiri, al căror sens, imprimat de domnii Berceanu și Luțac, nu l-am înțeles sub nicio formă. M-am chinuit, totuși, să găsesc niște explicații cât de cât rezonabile pentru apariția unui asemenea articol… Poate pentru a demonstra că ziarul este „echidistant” și îi atacă pe toți candidații la președinția FRF. Poate pentru a sugera că, vezi Doamne!, mai toți aspiranții la

alexpescaru
alexpescaru  •  27 Februarie 2014, 13:42

Fotbalul romanesc a ajuns o anticamera a puscariei. Ce e mai trist e ca in Ro se pare ca toti au probleme cu legea... inclusiv Legea. Pe vremea Impuscatului citeam diverse stiri care aratau cum in tarile bananiere ( sarace ca vai de mama lor... ) unii faceau averi incredibile si nu intelegeam cum. Acum inteleg...

valu4ever
valu4ever  •  27 Februarie 2014, 12:26

chiar asa ,tara asta condusa numai de infractori!mare blestem pe capul nostru.

kraus
kraus  •  27 Februarie 2014, 11:04

Practic toţi candidaţii au probleme cu legea. Mai e nevoie de vreo concluzie?

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  27 Februarie 2014, 11:01
Postat de unico_biancorossi pe 27 Februarie 2014, 09:24

nu ne mai mira nimic. pleaca un puscariabil, vine altul. in parlament e la fel. pestele de la cap de strica. uneori este stricat genetic.

De curatat, de la coada se curata!!

footzilla
footzilla  •  27 Februarie 2014, 10:52

Eu nu inteleg de ce faceti atata tam-tam despre acest subiect : TOTI SUNT CORUPTI ! :))) Toti au interese meschine, si asa va fi intotdeauna in sport si in politica.

pbogdan
pbogdan  •  27 Februarie 2014, 10:25
Postat de utraian pe 27 Februarie 2014, 09:31

Daca e sa o luam pe bune, lasand la o parte relatiile mereu dubioase cu Ioan Becali, Gica Popescu ar trebui sa-si retraga candidatura, indiferent de sentinta din "dosarul transferurilor". A fost singurul care la izbucnirea scandalului a fugit repede de frica la Fisc si a achitat 400000. Adica a incercat sa fure, nu i-a mers smecheria si pe urma se da curat ca lacrima...naspa... De Avram asta nu mai are rost sa vorbim... Zici ca s-a rasturnat caruta cu porci putreziti la FRF si pe urma asteptam programe, planuri pe termen lung si rezultate... De la cine?

Macar atat... ceilalti nu ar face asta in veci.

brutarul
brutarul  •  27 Februarie 2014, 10:02

mai jos pe pagina principala gasim 3 articole despre alegerile frf si 4 candidati. 3 dintre ei sunt "loviti in cap" de impartialii jurnalisti iar unul e lins in partea din spate de aceiasi jurnalisti. ridicol.

utraian
utraian  •  27 Februarie 2014, 09:31

Daca e sa o luam pe bune, lasand la o parte relatiile mereu dubioase cu Ioan Becali, Gica Popescu ar trebui sa-si retraga candidatura, indiferent de sentinta din "dosarul transferurilor". A fost singurul care la izbucnirea scandalului a fugit repede de frica la Fisc si a achitat 400000. Adica a incercat sa fure, nu i-a mers smecheria si pe urma se da curat ca lacrima...naspa... De Avram asta nu mai are rost sa vorbim... Zici ca s-a rasturnat caruta cu porci putreziti la FRF si pe urma asteptam programe, planuri pe termen lung si rezultate... De la cine?

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  27 Februarie 2014, 09:24

nu ne mai mira nimic. pleaca un puscariabil, vine altul. in parlament e la fel. pestele de la cap de strica. uneori este stricat genetic.

  • 1
  • 2
Comentează