Alte știri din fotbal
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Gică Popescu, reacție dură după înfrângerea cu Metaloglobus: „Este un rezultat mai mult decât rușinos”
0
Asta chiar ar fi fost bomba anului » Antrenorul echipei din play-off, la un pas să semneze cu FCSB: „A fost la mine acasă!”
1
Știri din fotbal internațional
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Deschidere de scor în Arsenal - Burnley: „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Este foarte , foarte ieftin in perioada aia la Dubai . E ca la noi .. când se duce romanul la sfârșitul lui septembrie la mare . Este și cald , nu foarte cald , da totuși mai cald decât in Turcia . Dar pentru ca Turcia s a scumpit domnul Dulap a ales Dubai . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se aude că turcilor le plac berbecuții …
Normal că Rapidul merge la Dubai, acolo e pe stilul lui Șumudică: Burberry, Burj Khalifa, ciocolată Dubai, Tzancă Uraganul :))
"Oțelul ajunge la Vatra Dornei". Barbatii adevarati se calesc pe pantele inzapezite din Vatra Dornei, baby! Respect, Dorinel!
La Craiova trebuie aduși neapărat 2 jucători de valoare, 1 în apărare și 1 în atac. Cu Mitriță, Cicâldău, Bancu ar fi ceva. Nu putem să-l numim jucători pe Bairam, Ivan și Kolici care nu își mai revine. În ultimul timp și Screciu a revenit la ce a fost când s-a reîntors. Este o scădere de voință și performanțe la acești jucători foarte mare. Eu cred ca 5-6 din ei trebuie sa plece și aduși jucători care sunt agresivi deja de la lei, Craiova este pisică, doar gura ce este de ei. Și asta se datorează doar acestui patron care distruge Craiova. Ăștia trebuie sa facă un efort și sa aducă jucători adevărați z nu paradele și moureti. S-au adus jucători care nu-i folosim, de ce oare? Ne batem joc de bani Craiovei? Ajutați echipa cu valoare, nu cu cantitate. Cantitate este prea multa, mai bine băgați copii și dați-le șansă sa joace. Decât sa aducem străini fără valoare, nu mai bine creștem copii? Măcar avem ce vinde în viitor dacă performanțe nu vrem
domnule Sucu, o parere: daca nu-l uitati pe Sumi-gol (in toate) in cantonamentul ala (de lux), Rapidul va lupta- in troiene urmatoare-doar pentru retrogradare! si-un sfat: FIAT LUX!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.