Alte știri din fotbal
Un jucător din Liga 2, convocat la națională și titular în meciul cu Prosinecki
0
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Stadionul Steaua, gaură neagră de milioane de euro! Salariile angajaților, duble față de veniturile arenei!: „E o bătaie de joc!”
0
Știri din fotbal internațional
Așa ar fi trebuit să sărbătorim noi! » Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au ieșit pe străzi împreună
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Scandal xenofob la Spania - Egipt! Meciul a fost întrerupt de scandări anti-musulmane din tribune: „Pe acești oameni trebuie să îi identificăm și să îi separăm de societate”
0
Faliment sportiv și gaură uriașă în buget » Cât pierde Italia după a treia calificare la Mondiale ratată la rând!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Au fost luate masuri aberante de privare de libertate a cetatenilor acestei tari! Fiind neconstitutionale au apelat la ordonantele militare inchizand gura turmei. Poate deschideti ochii macar in ceasul al 12-lea!
Vezi ma ca ne baga cipuri in cap si ne controleaza cu 5g:))) Multi prosti mai sunteti in lumea asta.
Sfaturile tale sunt nepretuite! Stai tu izolat pe mai departe, nu te opreste nimeni! Fotbalistii sunt de 2 saptamani in cantonament fara dreptul de a iesi pe strada, ca niste puscariasi, cu toate ca nici unul nu a fost depistat pozitiv! Sunt masuri abuzive si aberante la fel ca si postarea ta!
dupa tatuaje chiar pareti puscariasi...........
se deschid terasele si ei stau in cantonament, saracutii.
Treci pe Digisport. Acolo e locul copiilor de gradinita!!
Toata lumea buna s-a saturat de masurile anticovid. Cata grija au avut de noi guvernantii lui mandolina, presedintele sasroman si distrugatorii planetei Pamant. Ne e dor de-o gripa, de-o pesta, de-o aviara... Ne e dor de mandate continue ale unor parlamentari puturosi si nesimtiti. Sa li se majoreze indemnizatiile si bonusurile pe perioada orara 6-22. In intervalul 22-6 sa li se interzica TOT. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect spui,coane," ar trebui sa stii cati oameni au murit de alte afectiuni in acele regiuni in anii precedenti si cati au murit acum,"dar si ca sa fii impotriva masurilor (inteleg ca asta esti) ar trebui acelasi lucru !Tu stii care-i acea statistica ? Fa-o publica sa stim si noi si sa luam atitudine ! Daca doar...ti-a spus o matusa ca a auzit ea la coada la paine ca...lasa-ne,lasa-ne,inteligentuleee!!
Ceea ce spui tu e aproape logic daca ai lua in considerare niste "mici" aspecte: 1. Nu poti compara efectele unor boli care exista peste tot de, hai sa zicem, macar cateva zeci de ani cu ceva ce abia acum se raspandeste. 2. Nu poti compara efectele nici pentru faptul ca peste tot masurile de preventie s-au luat rapid. 3. Poti, cel mult, sa faci statistica pe zone restranse cu focare puternice: medie decese lunare pe ultimi 20 de ani(de exemplu) cu decese lunare in perioada de varf. Cat despre pseudo-fotbalistii din liga I, majoritatea nu merita nici salariul minim pe economie.
De ce or mai fi comentand unii la subiectele de fotbal, daca nu le place si sunt impotriva fotbalului? Bine, sunt cam aceiasi frustrati care sunt impotriva altora de dragul de a fi impotriva. E foarte clar ca masurile guvernului si ale FRF pentru fotbal sunt aberante, zici ca sunt facute de Viorica sub presiune. Dai drumul la terase, plaje, spectacole in aer liber (apropo, actorii si cantaretii vor sta in cantonamente inainte si dupa spectacole? ) dar pe fotbalisti ii tii ca pe niste ciumati? Se pare ca inca prostia nu doare, altfel un astfel de protocol ar fi provocat urlete infioratoare celor care l-au conceput si il sustin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.