Alte știri din fotbal
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Takayuki Seto, prezentare lângă ARO: „Noul motor de la mijlocul terenului”
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Știri din fotbal internațional
Starul din Premier League a petrecut în stil balcanic la nunta fratelui său
0
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Au publicat datele! Cum au influențat rezultatele finale minutele magice apropiate pauzelor de hidratare
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
17
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
4
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
slabul asta nu merita nici 100.000
Era timpul sa plece
Mai mihai stana, cine sa te contrazica pe tine daca esti....*** !? Dar vezi Deaconu ce zice , e de acord ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici in liga a II - a din Turcia nu va juca Tanase ! Este sortit sa ramana pe viata la Steaua :-))) Daca vrea sa scape de el,Becali trebuie sa plateasca :-)) Am pierdut un jucator ca Radut pentru ca Tanase(preferatul lui Gigi) trebuia sa joace titular meci de meci.
nimeni. deci ramane la FCSB..poate la iarna sau vara pleaca moca
pt dinamovistii astia prosti FcSteaua este ceea care activeaza acu si care nu i-ati mai batut de nu stiu cate meciuri si sezoane , si v-a dat clasa 3 campionate la rand si cupe si supercupe , dar nu este una si aceeasi cu C.s.a. Steaua Bucuresti
Cica pretentiile patronului au scazut.....Pai cine *** da mai mult de 5-6 sute de mii pe *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum adica..le-a luat banderola de capitan!!!
Desi au fost destui jucatori pe care un anumit patron nevertebrat a pretins ca va incasa sumele respective, Tanase nu a fost vreodata nominalizat printre ei. Totusi tinand cont ca pe Gardos, Chiriches, Radoi si Stancu s-a incasat o suma mai mare decat pe toti jucatorii vanduti de Dinamo in intreaga istorie, eu nu m-as arunca la astfel de ironii... Pacat ca acei bani au ajuns tot in buzunarele mai sus numitei nevertebrate si nu in contul si infrastructura clubului, lucru valabil si pt Dinamo, Rapid, Cfr, Otelu, Urziceni, Craiova, etc. bineteles fiecare *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tanase greseste daca pleaca de la Steaua. La varsta asta e deja batran, Steaua vrea sa scape de el ca are salariu mare. Auzi motiv, si-a facut datoria la Steaua, nu mai are motivatie, etc. Dar Baresi de la Milan, ca a ramas toata viata la Milan ? Steaua are o politica manageriala egala cu zero. Au renuntat la un antrenor care a facut istorie, care nu costa mai nimic, si au adus un antrenor care da el bani pentru salarii si aduceri de jucatori si pentru a antrena. Sa vezi cand o vrea Radoi sa isi recupereze banii... Eu cred ca va ramane cu buza umflata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.